Wątek dotyczący artykułu

Martin Vaculik: W Toruniu mamy mocną drużynę. Możemy zajść daleko

Na pierwszych treningach, jakie zespół Get Well Toruń odbył w tym roku na Motoarenie, bardzo dobrze prezentował się Martin Vaculik. Oczekiwania kibiców wobec Słowaka są spore, a sam zawodnik jest optymistą przed startem ligowych zmagań.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Poczytaj sobie wypowiedzi Martina sprzed 2 miesięcy. Sady nawet nie podjął z nim negocjacji.
Sam zresztą wiesz że z kasy od GA na ten sezon 1,5 bańki poszło na pokrycie zaległości z poprzedniego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OXO

Nie muszę czytać bo mam pewna wiedzę na ten temat Vacul jeszcze przed końcem sezonem ustalił warunki z Toruniem . Jak wiesz to co roku są takie zaległości wiec czemu by i w tym nie zaryzykowac i wziąć Vacula . Odp Toruń zadał poważną podwyżkę której nawet GA by nie opłaciła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Czyli sugerujesz że Martin to złotówa która już przed sezonem olała negocjacje z Tarnowem. W dodatku kłamca, bo wiele razy mówił że to Sady nie chciał się z nim spotkać i rozmawiać.
W takim razie nie macie powodów żeby żałować jego odejścia :)

| Odpowiedz
blokuj
OXO

Nie Martin zachował się profesjonalnie. On się określił Sademu jaką dostał prpoozycję i powiedział wprost Prezes ja mam tyle. Dajesz ? I po po pierwszej rozmowie padło hasło "nie daje" i żadna ze stron nie ma do siebie pretensji

| Odpowiedz
blokuj
Enyo

Po ofercie jaką dostał Martin z Torunia, Sady mógł tylko stulić mordkę. Tarnowa nie stać, żeby połowę budżetu przeznaczyć na dwóch zawodników.
Mam nadzieje ,że was pokonamy na naszym torze :) ...
Ale byłaby beka ;)

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Dostał u nas 2 bańki, Ferrari i udziały w geotermach ;) Rok temu Termiński tyle zaproponował Sajfudinowowi, ale ten lekkomyślnie nie skorzystał z naszej hojności :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Cysio

A pamiętasz może że rok temu Vaculik i Kołodziej zgodzili się na jednorazową obniżkę ? I tegoroczny tekst Sadego w ich stronę, że "żyją w finansowym matrixie" ? Nie mieliście już na niego kasy i tyle.
Wystarczy popatrzeć kogo pozyskaliście po odejściu Martina.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
OXO

Ta podwyżka była skierowana do Martina i do Keneta . Martin z duża kasę dostał z Torunia żeby można było ją przebić

| Odpowiedz
blokuj
elvis

nic wiecej-raczej tyle samo:)
oczywiscie jesli zrobi te 200 pkt w sezonie.
Ma sponsorow zalatwionych przez klub,wiec nie ma krzywdy.Z klubu nie ma nic wiecej jak w moscicach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
OXO

Ja nie mogę I takich rzezczy poadawać . Niech Ci bedzie Vacul mialł takie same pieniądze pokochal Toruń

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Enyo

Obrócenie wszystkiego w żart, o czymś świadczy. I Ty wiesz najlepiej o czym ;)
Macie kasę możecie kpić z innych, ale wszystko ma swój koniec :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Cysio

Nigdy bym nie ośmielił się kpić z klubu który kontraktuje za tyle, ile ma.
Zwyczajnie w Toruniu przekonaliśmy się już że Termos kasą nie szasta. Więc nie wierzę w bajeczną kasę dla Vaculika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Kaytek

Oj wieszczą nam koniec i wieszczą. I żółć zalewa a koniec nie nadchodzi. Przecież po odejściu Karkosika to miała być zagłada natychmiastowy spadek z ligi i rozwiązanie klubu. Okazało się inaczej. Generalnie miasto i kwiaciarki nie dadzą nam zginąć :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Enyo

Wierzysz w to, że poszedłby do was za marne pieniądze ?
Nie sądzę. Do tego miał jeszcze inne oferty. Stawka była wysoka skoro was nie przebili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
BadAngel

Za marne? Nie sądzę. Czy za dużo więcej niż miał w zeszłym roku w Tarnowie-też nie sądzę. Problem polegał na tym, że Sady chciał Vacula za kasę Mikkelsena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
WYJĘTY SPOD PRAWA

U was wszyscy jadą dla idei, a prawda jest taka że Vaculik to pomysł Termińskiego który Go chcial mieć za wszelka cenę w Toruniu,
więc teksty że Vaculik jedzie za "średnią krajową " można między bajki włożyć.
Prada jest taka że to jeden z najwięcej zarabiających zawodników w Ekstralidze 2016.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
BadAngel

Po pierwsze-gdzie ja napisałam coś o "idei"? Po drugie gdzie napisałam coś o "średniej krajowej"? Po trzecie bardzo proszę, jesteś kolejnym co wie że Termiński zapłacił za niego "wszelką cenę"-tzn. ile? Wiesz? To powiedz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.