Wątek dotyczący artykułu

Andrzej Kowal pozostanie trenerem w Asseco Resovii Rzeszów

Adam Góral, szef Asseco Poland w rozmowie z serwisem Nowiny, zapewnił, że trener Andrzej Kowal pozostanie szkoleniowcem Asseco Resovii Rzeszów w kolejnym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

Błażej Mania

Nie widać w tym klubie chęci (możliwości?), żeby przeskoczyć pewnien próg i dobić do ścisłej europejskiej elity 2-3 klubów w ciemno wstawianych do F4 Ligi Mistrzów co roku. I to nie chodzi tylko o gwiazdy pokroju tych z Zenitu, Lube czy Modeny, ale również o myśl trenerską, której Kowalowi jednak brakuje, co udowadnia skutecznie już od kilku sezonów stylem gry Resovii. Całe szczęście w siatkarskiej LM jest sporo średniaków jako uzupełnienie grup, na których plecach można spokojnie w którymś sezonie, wjechać nawet do F4. Niestety wg mnie Resovia Kowala nie będzie zespołem, który będzie to robił systematycznie (zresztą aktualnie w Polsce w ogóle nie ma takiego klubu).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GB1977

Noo Modena pokazala swoja potege w tym sezonie. ile klubow jest zdecydowane lepsze od Resovii? Zenit i Lube-w tym sezonie po sciagnieciu kilku gwiazd. Z każdym innym zespolem Resovia moze wygrac. Inna sprawa jest ze przyjecie jest najslabiej obsadzone w tym sezonie. Napwno jednak kontuzja Nowakowskiego bardzo odbila sie na grze Resovii. Nie jestem fanem Kowala, ale jedno jest pewne-ma WYNIKI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

Lube wciąż może nie awansować do F4. Wystarczy, że atakujący im się zablokują (a zdarza im się to nierzadko) i już mogą mieć poważny problem z Ankarą z ich mocnymi skrzydłami i potężną zagrywką.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.