Wątek dotyczący artykułu

Kwal. do IO: Dujszebajew zmniejszył kadrę do 22 zawodników

Tałant Dujszebajew podjął kolejne decyzje dotyczące składu reprezentacji Polski na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2016. Nowy trener Biało-Czerwonych zaprosił na kwietniowe zgrupowanie 22 zawodników.

przeczytaj cały artykuł

Petrochemia

Stary dzięki za wsparcie, ale gość który mi odpowiedział chyba trochę nie zrozumiał kontekstu. Co lepsze ZB tez nie podlapal. Kopara w meczach z Nami i Vive nie istnieje - pojawia się bramkarz pokroju Szmala czy Rodrigo i go nie ma. OK, z nami ostatnio porzucal, ale to tak samo z nami. Z Vive wygraliśmy i nie czujemy się mistrzem Polski 2015/16. Miszka w Wiśle swojego czasu też tyle ladowal i... Moja opinia jest taka: Tomczak to nie poziom międzynarodowy - podobnie jak Wiśniewski w ataku. Ale Wiśnia ma inne zalety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Handball Zabrze .

Podaj mi nazwisko polskiego piłkarza grającego na tej pozycji, który jest tak samo dobrze wyszkolony technicznie (lob, wkretki, kontra). Słabością Kopary jest obrona bo broni chyba najgorzej z trzech pozostałych. Nie mniej formę która utrzymuje od ok trzech lat powinno się docenić i dac szansę na zgrupowaniu aby się pokazać. Kopara naprawdę ma wysoką skuteczność i to już trzeci sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

No i tu się pojawia problem. Bo takiego zawodnika nie ma, a Kopara jest za słaby na reprezentacje. Lob, wkrętka? Komu? Dam sobie łapę uciąć, że gdyby Kopara mógł to by dawno wyjechał do Szwajcarii, Węgier czy II Bundesligi i zarabiał w Euro. Tylko jakoś nikt go nie chce... Przypomnę, że za czasów podpisania kontraktu to trzecia siła w lidze, a nawet druga wg. Bieleckiego. Jeżeli masz jakieś filmiki to podeślij, bo szczerze to nie widziałem nigdy wkrętki/loba Tomczaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.