Wątek dotyczący statusu użytkownika

Jankes_ RSKZ

Tom_J zmieniłem dla ciebie fote byś wkoncu miał co klepnąć erotomanie xD :D

marzami

Jankesik......my takie piękne Tobie tutaj "kwiatki" sadzimy, a Ty mówisz, że zaśmiecamy?;) Chlip, chlip, chlip......już sie zanoszę..... płaczem:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Hahahahah......dobre:)
Czekaj, teraz to Jankes dopiero po Tobie pojedzie hihi;)
Widziałam, że dostał medal...i to pewnie też dzięki nam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jankes_ RSKZ

Nie wiedziałem ;) że taki bystry jesteś wiesz że lubie być czasami hamski albo ostry ;) wiec lepiej uważaj bo jeszcze pewnie bloka mi dasz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AkL

Taki pleonazm tudzież tautologia albo nawet koncepcja Husserla .. ale mnie chodziło o sticte fizyczne ;-) podejście do tematu.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Ciężko to się czyta w oryginale..napiszę nawet, że raz - nie mam dostępu, dwa - nie potrafię :-p
--
Tym niemniej preferuję Cycerona nad Augustyna..

| Odpowiedz
blokuj
AkL

W akademiku próbowaliśmy nawet, wypożyczyliśmy coś z uniwersyteckiej biblioteki; contra academics przerastało nasze możliwości bez względu na...hm...stan umysłów :-D

| Odpowiedz
blokuj
Tom_J

A propos wyłączenia umysłów i fizyki w sypialni:idę robić to, do czego sypialnia jest: spać, ciao rjebjata ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.