Wątek dotyczący artykułu

Syn polskiego idola pójdzie w ślady ojca?

Ma dopiero 10 lat i już odnosi sukcesy w dwóch dyscyplinach sportowych. W jego żyłach płynie sportowa krew. Czy pójdzie śladem słynnego ojca?

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Artykuł opłacony:) I aż dziw bierze że naczelny poszedł na ten numer.
Myślę,że teraz należy napisać o dzieciach innych żużlowców i predyspozycjach sportowych oraz dyscyplinie którą w wieku ... 10 lat uprawiają:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Gapiński

Za ten tekst nikt nie musiał zapłacić. Za to coraz częściej przekonuje się, że na bank jesteś opłacany za pisanie głupich komentarzy gdzie popadnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Powiedział ten "as" który pisze najmądrzejsze komentarze,a jak jest coś nie po jego myśli usuwa, banuje i dalej się kompromituje:)
Dzięki braku konsekwencji duża część forumowiczów opuściła ten portal także dzięki Tobie:)
A teraz uciekam na spotkanko z byłymi zawodnikami Polonii,jak chcesz banuj, praw swoje mądrości, usuwaj moje posty itp:)
Baw się dobrze, a w wolnej chwili przemyśl czy naczelnemu wypada tak się zachowywać;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
obiekt37

Widziałem też ,że o Lewandowskim pisali polski idol...Mógłbyś w moim imieniu napisać petycję żeby to się nie powtórzyło bo moim idolem nie jest.Bardzo proszę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
obiekt37

Wiesz co ? jestem kibicem Stali Gorzów i nie pałam sympatią do Pana Piotra ale proponowałbym leczyć kompleksy u specjalistów a nie publicznie.Zamiast traktować artykuł jako ciekawostkę i sympatyczną wstawkę przed sezonem Ty widzisz Protasiewicza lub kogoś z Jego otoczenia,wręczającego opłatę za tekst o Dzieciaku...Czytając ten artykuł nawet mi to nie śmignęło przez głowę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.