Wątek dotyczący artykułu

Start Gniezno wydał oświadczenie. Zmiany w zarządzie TŻ!

Niedawno doszło do zmian w strukturach gnieźnieńskiego klubu. Z funkcji prezesa Towarzystwa Żużlowego Start zrezygnował Paweł Sochacki. Ponadto z klubu odszedł Piotr Łączyński, jeden z głównych sponsorów zespołu w minionym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

nekro-f

To wszystko co macie nam do powiedzenia? Wasza śmieszność w tej chwili sięgnęła zenitu! Takim oświadczeniem to sobie nawet dupy nie wytrę bo mi papieru zabraknie! Ośmieszacie siebie,a co najgorsze ośmieszacie nasz klub,miasto,kibiców! "Jesteśmy świadomi tego że sporo winy za taki stan rzeczy leży po naszej stronie". Po przeczytaniu tego zdania ogarnął mnie śmiech i furia zarazem! Absolutnie cała wina jest po waszej stronie i nie zrzucajcie jej na gksż,bo dostaliście szansę i polecieliście sobie w ..uja! Powinniście zorganizować spotkanie chociażby na rynku,stanąć twarzą w twarz z kibicami i wtedy się wytłumaczyć z tego do czego doprowadziliście. Nabazgranie kilku słów i wrzucenie do netu to jest zwykłe tchórzostwo-wstyd i hańba! Dla mnie osobiście jest to kolejne poniżenie z waszej strony! Mamy was dosyć-wy......lać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Kolego czytając powyższy opis władz klubu oraz Twój post . Włodarze klubu już nic innego napisać nie mogli, Gdyż to co się stało jest nie odwracalne.Kto temu zawinił wiadomo,Kto na tym ucierpiał fani cały Polski speedway ,Jesz nad czym ubolewać, Twój post to jest pełen żalu goryczy i słuszny jaki kierujecie wszyscy fani Gniezna pod adres klubu,Jeszcze muszą ogłosić upadłość aby nie płacić zadłużenia jakie wisi na klubie,POZDRAWIAM,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Boże miej w opiece nasz SKS to co napisałeś to prawda ale już nic to nie zmieni teraz pozostaje tylko MODLITWA DO WSZECHMOGĄCEGO ŻEBY DAŁ NASZEMU UKOCHANEMU SKS ludzi którzy poprowadzą go ku CHWALE !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
nekro-f

To co napisałem nic nie zmieni,ale ja sobie nie pozwolę dalej robić ze mnie idiotę! Będę im cisnął na każdym kroku. Wiesz,Start to część mojego życia która została unicestwiona. Ja tak tego nie zostawię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AMON

Ich już NIE MA Łukasik za kilka tygodni też zrezygnuje ! Ale mnie martwi coś innego co dalej z naszym klubem ?

| Odpowiedz
blokuj
nekro-f

Ja mam w planie przejść się do prezydenta miasta Gniezna i porozmawiać z nim w tym temacie. Z tego co wiem prezydent przyjmuje ludzi raz bądz dwa razy w tygodniu. Może się przyłączysz?

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Z PO-lszywikami nie dyskutuję :) Ale to nie jest droga dla SKS być na utrzymaniu miasta tu trzeba zrobić coś więcej czyli pozyskać partnera biznesowego który stanie się sponsorem strategicznym nie mającym wpływu na zarząd klubu tylko wtedy jest normalnie !

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.