Wątek dotyczący artykułu

KPR RC - MMTS. Dwa oblicza gospodarzy. Beniaminek pisze historię

Cóż to był za comeback! KPR RC Legionowo w pierwszym meczu ćwierćfinału mistrzostw Polski z MMTS-em Kwidzyn pokazał dwa oblicza. Beniaminek najgorszy mecz roku zamienił w najlepszy. Zespół Roberta Lisa pojedzie na rewanż z czterema golami przewagi.

przeczytaj cały artykuł


emeryt45

Chyba nie dorośli kibice Kwidzynia powinni wtargnąć na boisko i wymusić zwycięstwo swojej drużyny, a gdzie gratulacje dla drużyny zwycięskiej chyba, że uważa się KPR za drużynę słabszą a wtedy dlaczego z nią przegrano. Brak zrozumienia istoty i piękna zarazem sportu. Po co pouczać innych, więcej skromności i kultury by się przydało bo tak to wychodzi "l i p a - 10min bez bramki" - a może przeciwnik był tak dobry i nie pozwolił ???????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
coco

Tutaj widoczny jest chyba brak zrozumienia tekstu czytanego przez Ciebie. Osoba opisuje grę swojego zespołu, nie ubliżając ani przez chwile twojemu. Zacznij więc myśleć, zostaw cebule w kuchni wchodząc na SportweFakty i więcej pokory z Twojej strony, bo sam się prosisz o komplementy dla twojej drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.