Wątek dotyczący artykułu

Novak Djoković: Mężczyźni powinni zarabiać więcej niż kobiety

Novak Djoković został w niedzielę po raz piąty triumfatorem turnieju w Indian Wells, ale na pomeczowej konferencji głównym wątkiem była kwestia zarobków kobiet i mężczyzn.

przeczytaj cały artykuł

TenisFan1

Musze przyznać, że jak oglądam początki Wielkich Szlemów, gdzie leci kilka meczy na raz, to włączam sobie na trzech ekranach i zawsze wybieram 2 mecze kobiet i jeden mężczyzn. Nie wiem czy zauważaliście, ale do R3 jak przebije się dwóch nie rozstawionych zawodników - to jest OGROMNE zaskoczenie. To jest nudne. W finale Wielkiego Szlema od paru lat u mężczyzn nie ma zaskoczeń. Rzygam tenisem Djokovica i już nawet przestałem go oglądać, to tak jakbym miła kilka razy oglądć ten sam odcinek serialu po 3 razie zaczynam się tym męczyć. To jest nudne, a emocje zaczynają gdy Kevin Anderson prowadzi 2:0 i zapada decyzja o przeniesieniu meczu na kolejny dzień... Ale z drugiej strony nie mozemy wymagać, żeby sport stał się ustawianym show - są lepsi, ale przez to mniej mnie interesują. Z kolejnej strony łączne pule dla Panów i Pań są w Wielkich Szlemach i w ATP1000 i WTA Mandatory... ile jest to turniejów? 10? Skoro Panie grają 2 sety to czemu mają mniej zarobić skoro niż Panowie (inaczej w Szlemach i tu można byłoby zmienić). Ale się rozpisałem. W ogóle zauważyłem, że żaden temat na tej stronie nie ma tylu komentarzy co dyskusje o Tenisie - zajebioza :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marlowe

Rzygaj synku. Jesteś chory nie tylko psychicznie. Potrzebujesz gastrologa. Pewnie chciałeś zobaczy siłowy tenis Federera , jak serwisem wygrywa mecz? Wtedy pewnie zsikałbyś się podczas relacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
minaret

A najbardziej rzygam na twój ryj monotonią i nudą jaką daje Djokovic. Poprzedni rok nie trzeba było oglądać, żeby wiedzieć kto wygrał. Piękny tenis to ja mogę sobie obejrzeć w każdym innym meczu - interesującym bo nie znam wyniku, a nie w przebijane Djkovica. Rzygam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
once

czuję, że jesteś sfrustrowaną glistą przegranego Federera. I dlatego nikt was nie lubi, bo jesteście chamami-:)Czasami chamami w białych rękawiczkach, ale chamami-:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.