Wątek dotyczący artykułu

Rafał Majka w zespole marzeń? Polak na liście życzeń bajecznie bogatych szejków

Książę Bahrajnu chce wydać na kolarstwo nawet 40-50 mln euro rocznie. Gdyby Polak znalazł się w jego teamie, żyłby jak pączek w maśle.

przeczytaj cały artykuł


kezcart

Fajnie, że jakiś artykuł o kolarstwie na SF, ale wiedzy jeszcze trochę brakuje. :) Przede wszystkim, to Sagan i Majka mają kontrakty na 2 lata i automatycznie zostaliby w drużynie, bez żadnej podwyżki, jak ankieta może sugerować. Poza tym, Oleg nie kupił teamu od Riisa, a tylko go zwolnił. Nie ma kogoś takiego jak Jens Degenkolb, i można by tak wymieniać i wymieniać..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marek Bobakowski

Nie wiemy, jakby była skonstruowana umowa o kupnie zespołu przez szejków. Niekoniecznie musieliby przejąć umowy. To po pierwsze. Po drugie, nawet jak przejmą zawodników, to nie wierzę, że nie będzie podwyżek, to nie w ich stylu. Tinkow kupił team od Riisa - za 6 mln euro (jesienią 2013). W umowie był nawet zapis o zatrudnieniu Riisa po transakcji na stanowisku menedżera z pensją miliona euro rocznie. Dopiero później go zwolnił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.