Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Ciepliński przestanie być trenerem AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk

Po zakończeniu sezonu Jerzy Ciepliński przestanie pełnić funkcję trenera w AZS-ie Łączpol AWFiS Gdańsk. Zespół pod okiem tego szkoleniowca awansował z II ligi do play-offów PGNiG Superligi.

przeczytaj cały artykuł

Costaa23

Na pewno kawał roboty dla ręcznej zrobił tego nie wolno podważać ale jak dla mnie czas trenerów ze starej szkoły się już kończy w Gdańsku też myślę że oczekiwali więcej po tym sezonie. Ciekawe kto przyjdzie po nim? Połączenie drużyn w trójmieście a może Thomas O. Bo chyba nigdzie nie ma etatu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kuba Andruk

Z fotek po meczach Łączpolu wynika że Karolina i Thomas są na każdym meczu w Gdańsku, nigdy natomiast nie widziałem by byli na fotkach pomeczowych Vistalu.
Sprzedaż mebli jest zapewne bardzo fascynującym zajęciem ale może Karolina znajdzie chęci by jednak pograć w ręczną

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.