Wątek dotyczący artykułu

Polfarmex sięgnął po swoje w Tarnobrzegu, play-off na wyciągnięcie ręki

Konfrontacja Siarki Tarnobrzeg z Polfarmexem nie była wielkim koszykarskim widowiskiem. Zdecydowanie bardziej zadowoleni po tym słabym występie mogą być jednak gracze z Kutna, którzy sięgnęli po ważną wygraną.

przeczytaj cały artykuł


barakuda

Polfarmex jest wysoko w tabeli bo na 27 spotkań więcej meczów zagrał dobrze a mniej zle. Proste. Od pewnego czasu mamy problemy i to widać. Gramy bez Kevina i Wołka a był moment, że w druzynie było zdrowych pięciu ludzi. Ale najprawdopodobniej w play-off zagramy bo tylko kataklizm mógłby nam to odebrać. Jest więc czas by zespół ponownie zaczął grać lepiej. Oby Faber wdrozyl się w zespół i oby wszyscy byli zdrowi. Plan minimum już jest prawie wykonany i mam nadzieję, że chłopaki nabiorą trochę luzu. Trzeba było koniecznie wygrać - mimo kłopotów - z Treflem i Siarką. I tak się na szczęście stało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
thebigone

Polfarmex jest wysoko w tabeli bo na 27 spotkań więcej meczów zagrał lepiej od słabszych przeciwników a mniej gorzej od lepszych. Taki mamy marny poziom ligi. Proste. Od początku sezonu mamy problemy i to widać. Gramy bez jednego rozgrywającego ale przecież był moment, że w druzynie było zdrowych dziesięciu ludzi. Ale najprawdopodobniej w play-off zagramy bo tylko kataklizm mógłby nam to odebrać. Tylko po co? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.