Wątek dotyczący artykułu

WTA Miami: Trzygodzinny maraton i cenne zwycięstwo. Magda Linette odprawiła Bethanie Mattek-Sands!

Magda Linette odniosła pierwsze w karierze zwycięstwo w zawodach rangi WTA Premier Mandatory. W środowym pojedynku Polka po 175 minutach zwyciężyła Bethanie Mattek-Sands i awansowała do II rundy Miami Open!

przeczytaj cały artykuł

Matt

Nie wiem czemu ale dla mnie ten mecz byl po prostu nudny. Duzo glupich bledow, Magda sie palila, gdzies w artykule jest napisane o lobach, skrotach i minieciach.... Jak Linette chciala mijac to trafiala w aut albo w siatke, kiedy lobowala zazwyczaj nie trafiala czysto i pilka leciala w aut, albo nawet do siatki nie dokatywala. Co do skrotow ok pare bylo na prawde na swietnym poziomie.
Wkirza mnie w grze Magdy to ze nie potrafi postawic kropki nad "i" i niepotrzebnie sie meczy dalej. To, ze po kazdym punkcie patrzy w strone trenera i nie wiem moze czeka az ja pochwali za jedno dobre zagranie, albo ze ja zj**ie za zwpsuta pilke.... Do tego wkurza mnie to , ze kazdy pisze o niej "POLKA", mi osobiscie sie to nie podoba mimo ze plynie w niej nasza krew. Od paru lat mieszka w Cchorwacj, Polski zwiazek pilki siatkowej jej nie wspiera i sama musi sobie radzic, a co najgorsze to jest chyba to, ze na korcie non stop posluguje sie jezykiwm chorwackim i angielskim. Polskiego tam nie ma co szukac nawet po wygranej pilce czy cos... Slychac C'mon itp....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Nie żebym coś sugerował, ale gdy mnie coś w tv permanentnie nudzi i wkurza - przełączam kanał.
- P.s. Współczuję alergii na nazywanie POLKI Polką :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Jakie to piękne mieć Agę i Magdę w Miami, prawda Mirmiłko ?!!!!
Estelka bedzie musiała wraz z Sebusiem i z Tobą być u Michasia L , podczas meczu ;)
A mnie SF ponownie muszą wyrzucić ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
woj Mirmiła

Bardzo pięknie, Margotko ♥ :)
Magda jest moją Ziomalką, zawsze więc ściskam za nią wszystkie 4 kciuki ;D
Nie daj się wyrzucić z SF!! ;)... o Agę jestem spokojny, ale Magda bez Twoich sławetnych kciuczków sobie nie poradzi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

Jest Twoją ziomalką ??!
Pięknie :))
Dzisiaj skupiamy się na Adze a potem na Magdusi :))
Kciuczki w pełnej gotowości i wytrenowane :))
Miłego Mirmiłko :))

| Odpowiedz
blokuj
woj Mirmiła

Nie wiedziałaś? Magda Linette i Kaśka Piter są dumą poznańskiego tenisa :))
Aga na pierwszą przekąskę ma Cornetkę, ależ będzie doping na forum :D

| Odpowiedz
blokuj
margota

Dzisiaj będzie gorąco ;)
Mam nadzieję, że Adze wyjdzie mecz i spokojnie do III R przejdzie :))
Chwilowo się pożegnam Mirmiłko, muszę pewne rzeczy sobie załatwić, pa pa :))

| Odpowiedz
blokuj
Jarek Bała

Magda mieszka w Chorwacji, ponieważ ma trenera Chorwata, z którym w Chorwacji trenuje. Magda jest Polką z korzeniami francuskimi, ale dość dalekimi, więc o konfliktach rodem z historii Caroline Wozniacki nie ma co mówić. Poza tym ja wiele razy z ust Magdy słyszałem Polskie "trzymaj" :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
żiżu

Po 1 co ma wspólnego polski związek piłki siatkowej z Magdą Linette ? Myślałem że Magda Linette to tenisistka a nie siatkarka. Po 2 chyba chyba oglądałeś nie ten mecz bo kilkakrotnie z ust Magdy dawało się usłyszeć "trzymaj". Błędów się nie ustrzegła ale Beth też popełniała ich masę. Co ci się nie podoba w tym że ktoś mówi o niej Polka ? Mieszka w Chorwacji ponieważ jej trener pochodzi właśnie z tego kraju ale to chyba nie ma wielkiego znaczenia skoro zawsze jest chętna do gry w naszej reprezentacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Miss Eugenia

Hy hy rzeczywiście polski związek piłki siatkowej jej nie wspiera :D Co ty pierdzulisz, Magda za każdym razem tam popiskuje "trzymaj" jak to nie polskie to nie wiem jakie. Daj dziewczynie mieszkać gdzie chce i trenować z kim jej się podoba, chyba że tak cię jara Wiktorowski bo jest taki polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Fanka Rogera

Co to za bzdura 'Płynie w niej nasza krew " ? Magda jest Polką , Poznanianką z dziada pradziada - jej praprapra przodek przybył do Polski zNapoleonem. ! To że mieszka chwilowo za granicą nic nie zmienia . Reprezentuje Polskę w FedCupie . Jako jej oficjalną rezydencję WTA podaje Poznań .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.