Wątek dotyczący artykułu

Ivan Cupić i Denis Buntić deklarują: Odchodzimy, ale walczymy do końca!

Ivan Cupić oraz Denis Buntić po zakończeniu sezonu opuszczą Vive Tauron Kielce. Obaj Chorwaci deklarują jednak, że dadzą z siebie wszystko i będą walczyć do końca.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz7

Ot taki news by trochę w komentach się pokłócili. Ciężko sobie wyobrazić, by profesjonaliści podchodzili nieprofesjonalnie do swojej pracy. Szczególnie, że zbliżają się turnieje kwalifikacyjne i IO więc formę trzeba utrzymywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modafi

Powiedz mi, kto z kim ma się kłócic ? Po zmianie szat dział piłki ręcznej i tak powoli zdycha. A wejścia na stronę głównie nabija ten cały maxi, czy jak mu tam. Jeszcze chwila i facet sam sobie będzie odpowiadł. Ale jeśli administracji WP to nie przeszkadza, to ich sprawa. Jeśli od reszty wolą maxia, to będą mieli... maxia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

Administracji to nie przeszkadza, ponieważ wie doskonale, że dzięki Złotym Bogdanom i Maxiowi badziewiasta, bo badziewiasta, ale jakaś dyskusja panuje. Wystarczy, że któryś z trolli coś nabazgroli i zaraz ktoś na to reaguje. Nie ma tutaj merytorycznej dyskusji, ogranicza się ona jedynie do polemizowania z trollami. Tak nisko upadły SF.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Modafi

Naprawdę chcesz porównywać maxia do złotego ? Przecież ten calay maxio jest pod każdym tematem o Kielcach. Wystarczy zerknąć pod temat o nas, gdzie jest raptem kilka komentarzy i na bank można założyć, że są tam jego twórczości.
A co do mojej osoby i maxia. To napisz, ile razy odpisywałem mu na jakieś zaczepki z jego strony. Z 4-5 razy i to maksymalnie. A jestem na tej stronie już ze 4 lata. Więc nie piernicz głupot.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Petrochemia

Jeden i drugi pisze po to, aby prowokować. Dla mnie jeden i drugi ma ten sam cel, wywołać burzę. To jak ich nie można wrzucić do jednego worka? Ja też czasem piszę różne posty, ale kiedyś próbowałem z tym walczyć. Kiedy ja wyganiałem Maxiego i apelowałem, Kielce pisały z nim na całego. Teraz trochę do nich doszło, ale cały czas to występuje. Bierzmy na przykład użytkownika ck, ten to chyba cały czas czerpie z tego radość. Teraz mam inny pogląd na to, jeżeli ludzie łapią się na gierki maxiego to mnie to po prostu śmieszy. Jak ktoś jest poważny facet to odpowiada na zaczepki 9 latka na ulicy? Tutaj jest podobnie, jak ktoś ma się za dorosłego faceta to nie gada z takimi jak Maxi czy ZB. A mnie np. śmieszy dorosły facet, który kłóci się z dzieckiem. SF nie chce nic z tym zrobić, jak to nie oni są sprawką tego całego zamieszania. Jak nie powstanie żadna porządna alternatywa, skupiająca wszystkich kibiców piłki ręcznej z moderatorami i przyjętymi zasadami to normalnie nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Petrochemia

Za mało emotikonów żebym Cię zrozumiał. A zapamiętałem Cię, bo się mądralo sam przypomniałeś jak tylko o tym wspomniałem(o rozmowach z maxim). Uderz w stół, a nożyce się odezwą. A rozmawiaj sobie z kim chcesz, a ja będę się BRECHTAŁ z tego co chce. Zobacz sam ile twoich zdań przypada na jeden ":)" aż tak się do mnie uśmiechasz? To bardziej kompleksy wychodzą, niby uśmiechnięta gęba, a jednak skazana na porażkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ck

Naprawdę myślisz ze jak napisałeś coś o porażce to mi pojechałeś ? Słabo. A odezwałem się jak piszesz o maksiu bo to Ty przypominasz w każdym komentarzu o tym nawet odpisujac komuś innemu wiec jest zupełnie odwrotnie. A BRECHTY to mamy z twoich komentarzy przemadrzaly geniuszu. Mam nadzieje ze teraz ogarnoles co napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ck

Co Cię obchodzi kto komu odpisuje. Każdy ma prawo każdemu odpisać nawet takiemu maksiowi. Ale widzę wszystkim zwracasz uwagę że mu odpisuja. Jesteś zazdrosny? Jak nie to nie czytaj geniuszu tych komentarzy. Proste chyba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.