Wątek dotyczący artykułu

WTA Miami: Agnieszka Radwańska kontra Alize Cornet, ósme starcie w głównym cyklu

Na otwarcie 10. startu w Miami Open Agnieszka Radwańska zmierzy się w czwartek z Francuzką Alize Cornet, z którą dwa lata temu przegrała w półfinale turnieju w Katowicach.

przeczytaj cały artykuł

Muzza

Wiadomo, że mecz Agi nie jest hitem dnia, ale trochę przesadzili, zsyłając ją na ten kort, szczególnie że na głównych arenach nie grają jakieś sławy. O ile jestem w stanie zrozumieć pierwszeństwo Amerykanek czy Amerykanów, to wsadzenie na największy kort Corica, mimo mojej sympatii do niego, nie jest sprawiedliwe. To samo z Halep, która nie prezentuje się ostatnio zbyt dobrze. Aga ostatnio gra dobrze, ma dobre wyniki i wysoki ranking, więc powinna grać na największym lub drugim co do wielkości korcie. O ile zwykle mnie to nie rusza, to teraz mnie to jakoś bardzo razi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leofa

Za Halep stoją możni sponsorzy, reklamodawcy. Pozycja w rankingu i prezentowana forma, to rzecz całkowicie drugorzędna. Rumuni są dumni ze swoich sportowych osiągnięć, nikt tam nie umniejsza sukcesów, ani nie stara się ich ukrywać. Pewnie już ze dwa razy była wybierana sportowcem roku. Jeden z większych turniejów na ziemi organizuje Rumun. Jest ich wokół i w świecie tenisowym 20 razy więcej niż Polaków. Mają swoich sympatyków w Serbii, na Węgrzech, Słowacji. Kilka niezłych tenisistek w rankingu - Begu, Niculescu, Cristea.

Bez przesady, granie na korcie nr 3 to żadna ujma, ani powód do marudzenia. Nie da się pogodzić wszystkich interesów. Taki Ferrer choć i był 2-3, to grywał na mniejszych obiektach, a w TV (Eurosporcie) gościł co najwyżej na etapie półfinałów i finałów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leofa

Radwańska wspina się na to K-2 sama i pan dobrze o tym wiesz. Bez pomocy innych (sztabów narodowych, zespołów wsparcia) jest to ekstremalnie trudne zadanie, a może i niewykonalne.

Pogoda się nie zmienia, zimny wiatr i przeraźliwy chłód wokół. Obecnie założyła znowu IV obóz, ostatni przed atakiem szczytowym. Czy wystarczy tlenu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.