Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: Dramat Wisły w Skopje, Vardar lepszy w dwumeczu o jedną bramkę

To mogło być wielkie święto zawodników i kibiców Orlen Wisły Płock. Wicemistrzowie Polski na parkiecie Vardaru Skopje rozegrali w sobotę kapitalne zawody, ale jednobramkowa porażka wyrzuciła ich za burtę Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

handball Wybrzeże

Nie chcę się rozpisywać o meczu, bo wszyscy widzieli kto dał d.py w końcówce itd. ale mam dwa pytania; skoro Toskic robił co chciał w 2 połowie z Pusicą dlaczego nie wprowadzono Kwiatkowskiego? Drugie pytanie, co z bramką Pusicy. Powinna być uznana moim zdaniem, gdyż kroków nie było, a poza tym sędzia za bramką pokazał sygnalizację prawidłowo zdobytej bramki i ja uznał?
Patrząc na grę Wisły i jej osłabienia w dzisiejszym meczu (Rocha, Piechowski, Racotea, Konitz, Oneto) to coś mi się wydaje, że szykuje się bardzo interesująca końcówka sezonu w naszej lidze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kazimierz Krautz

" Drugie pytanie, co z bramką Pusicy. "

o właśnie, sędzia za bramką pokazał że był gol, Puszka nie zrobił żadnych kroków i zdobył zwyczajną bramkę

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Tez zwrocilem na to uwage, ze sedzia za bramka uznal rzut Puszki,dlaczego nie zostal zaliczony, mozna sie tylko domyslac. Co do Zbyszka to chodzi o aspekty pozasportowe na linii trebee-zawodnik.

| Odpowiedz
blokuj
Kazimierz Krautz

za dużo już tych pozasportowych eliminacji zawodników. Nenadic, Tiumienstev, Kwiatkowski... Ile można
a do tego przypominam że "Magik" kiedyś chwalił Kwiatka że to super obrońca i go znowu ze Szczecina sprowadził

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
onereds

Wystarczyło wymienić Racoete i Roche bo reszta to wzmocnienie dla nas :D. Sędzia z pola odgwizdał kroki i jego decyzja była wiążąca.Sygnalizacja to jedno, gwizdek to drugie :)

| Odpowiedz
blokuj
handball Wybrzeże

Obiektywnie wymieniłem wszystkich kontuzjowanych. Obyś za pewien czas nie wyrzucał Kusa i nie podsuwał w necie prezesowi pomysłu ze ściągnięciem Piechowskiego ... Sędzia za bramką pokazał sygnalizację prawidłowo zdobytej bramki i pewnie gwizdnął krótko dwa razy. Mogę się tylko domyśleć. Nie zauważyłem, żeby sędzia z pola pokazał kroki. Kroków również nie widziałem tym bardziej, że Pusica zagrał akcję z kozłem w drugim tempie.

| Odpowiedz
blokuj
onereds

Nie nie, ja nigdy nie podsuwałem pomysłów by kupować zawodników Wisły. Piechowskiego nie wymieniłem bo uważam że na jego pozycji Wisła ma dobrych zawodników jak Rocha i Kwiatek w obronie. To być może trzeba poczekać na video z meczu i przeanalizować co tam się wydarzyło :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.