Wątek dotyczący artykułu

Gracze Orlen Wisły Płock i Vive Tauronu Kielce w najlepszej siódemce rewanżów TOP16 Ligi Mistrzów!

Dobre występy Vive Tauronu Kielce oraz Wisły Płock znalazły odzwierciedlenie w najlepszej siódemce rewanżów fazy TOP 16 Ligi Mistrzów. Zobacz "drużynę marzeń", w której znaleźli się zawodnicy mistrza i wicemistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

f.gonzalez

Jestem bezstronnym kibicem względem ekip z Kielc i Płocka, ale stawianie w ankiecie występu Buntica niemal na równi z tym, co pokazał Żytnikow to spore nadużycie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Czarcik

A zauważyłeś, że grali na różnych pozycjach? I że zawodnicy są wybierani właśnie spośród tych grających na tej samej pozycji? Jeżeli już to wskaż zawodnika który grał na prawym rozegraniu i wypadł lepiej od Bunticia, a nie porównuj go z zawodnikiem grającym na innej pozycji.
No, no paranoja udziela się coraz bardziej. To teraz nawet już w EHF Vive ma widać "chody".

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
f.gonzalez

A czy ja gdzieś napisałem, że Buntić nie zasłużył na bycie w siódemce kolejki ? Stwierdziłem, że wynik W ANKIECIE jest zaskakujący, bo pomimo lepszego występu Żytnikow miał niemal tyle samo głosów co Buntić, który moim zdaniem zaprezentował się słabiej niż Rosjanin. Tyle. A co do "paranoi" to pozwól, że nie skomentuję, bo nie wiem jak można wyciągać tego rodzaju wnioski z tego co tu zostało napisane...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Czarcik

Część o paranoi nie była do ciebie - tylko do postu niejakiego Maxi-102.. W sumie powinienem napisać przed dopiskiem do kogo jest :). A co do liczby głosów, to sprawa bardzo prosta, kibice Vive glosowali na Bunticia, a Wisły na Żytnikowa, ewentualnie nie wszyscy widzieli oba mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.