Wątek dotyczący artykułu

Karuzela transferowa nabiera rozpędu. Zobacz co planują czołowe kluby w Europie

Choć w sezonie 2015/16 nie zapadły jeszcze kluczowe rozstrzygnięcia, to europejskie potęgi już myślą o kolejnych rozgrywkach i powoli finalizują ruchy transferowe. Na rynku wrze! Zobacz co planują czołowe drużyny Europy.

przeczytaj cały artykuł


mb95

Wisła jak widać na siłę szuka lewego skrzydła, Skandynawowie mieliby tą przewage nad Łysym, że są młodsi i z krajów unijnych. Dziwi natomiast całkowity brak pogłosek na temat wzmocnień rozegrania, które w tym momencie opiera się wyłącznie na Dimie i Racotei, a w dodatku odchodzi Montoro, którego też wypadałoby kimś zastąpić. Ciekawe też czy Vive kogoś ściągnie na prawe rozegranie, kilka ciekawych nazwisk na rynku się pojawia, czy to w kontekście Kielc czy Płocka, chociażby Barachet (niestety dość szklany zawodnik), Rojewski, Ancsin. Ciekawe też jak będzie wyglądała sytuacja w Montpellier, przychodzi Porte, a Jure Dolenec byłby bardzo ciekawym wzmocnieniem w kilku klubach, no ale Francuzi do tej pory często pokazywali, że gra z dwoma leworęcznymi rozgrywającymi (Kavticnik i Dolenec) nie jest im obca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
f.gonzalez

na płockie lewe skrzydło była prosta recepta - Magnus Jøndal . Nie wierzę, że Wisła nie była w stanie przebić Svedborga. Dodatkowo kusząc grą w Lidze Mistrzów. O Dolenecu też pomyślałem, ciekawe jak potoczy się jego przyszłość :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.