Wątek dotyczący artykułu

"Kicker": Trudne negocjacje Bayernu z Lewandowskim, nowy kontrakt jeszcze niepewny

"Bild" informował niedawno, że Robert Lewandowski porozumiał się z Bayernem Monachium odnośnie nowego kontraktu mającego obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. "Kicker" dementuje te informacje.

przeczytaj cały artykuł

fan_Falubazu

O ile w przypadku młodych piłkarzy to może być coś złego, bo potrafią iść tam gdzie większe pieniądze, a nie większa szansa rozwoju, o tyle w przypadku Lewego to on jest jednym z najlepszych na świecie w swoim fachu i wszyscy się biją, żeby u nich zagrał, a nie odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stevie Wonder

Biją się o Drewniaka wirtualnie - tylko w naszej prasie i portalach (patrz w/w artykuł) - Lewandowski tu i tam i jeszcze dalej, lepszy od Messiego i Pele :D))) bo utrzymał sie przy piłce 5 metrów (choć już nie pamiętam kiedy), "wszyscy kryją Lewandowskiego, reszta gra" :D))
Dzieckiem jesteś? Kucharski ma łeb i robi na nim kasę. Szkoda tylko że Nawałka daje się w tą grę wciągnąć :/ Mam nadzieję że do Mistrzostw przejrzy na oczy bo reszta (ta gorsza;) jest stosunkowo niezła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_Falubazu

Po stylu pisania kolegi muszę dojść do wniosku, że jest kolega znacznie młodszy ode mnie. W prowadzenie tego typu dyskusji nie zamierzam dać się wciągnąć, więc pozdrawiam kolegę i życzę miłego wieczoru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Stevie Wonder

Dzięki za życzenia! Spełniły się;) Nie wciągaj się - przeczytaj i pomyśl może z innego punktu widzenia - bardziej realnego niż życzeniowego. "jest kolega znacznie młodszy ode mnie" - rozumię jest eufemizmem i doceniam poziom kolegi. Udanego dnia i zdrówka przede wszystkim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fan_Falubazu

Wystarczy, żeby kolega poczytał opinię o Robercie wypowiadane przez pracowników Bayernu- najlepiej zarządzanego klubu piłkarskiego na świecie. W fachowość moją, czy kolegi szczerze wątpię, a osobom, które w piłce nożnej siedzą od jakichś 50 lat najpierw jako zawodnicy, a teraz jako działacze wierzę ;)

| Odpowiedz
blokuj
Stevie Wonder

Masz rację i tego w tym "fenomenie" nie rozumiem. Może czegoś nie wiemy, jest drugie dno. Myślę że chodzi tu o pieniądze - chcą na nim dobrze zarobić.

| Odpowiedz
blokuj
wowo78

Kim ty jestes zeby go drewniakiem nazywac i co sam w zyciu osiagnales? jestes lepszym pilkarzem od niego? Albo w czyms innym jestes jedym z najlepszych? pochwal sie nam tutaj...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Stevie Wonder

Jestem kibicem reprezentacji Polski. Coś tam osiągnąłem - jak każdy. Każdy coś osiągnął - nie mów że ty nie. Określenia "Drewniak" użył Franciszek Smuda i nie pomylił się, LR9 ;) piłka przy nodze się nie trzyma, odbija się jak od drzewa (stąd tyle goli). W mojej klasowej drużynie długo by nie pograł za wieczne stanie "na ochłapach", po prostu szkoda miejsca w drużynie dla nygusa czekającego na dobitki strzałów innych zawodników. Szanowny kolego - chwalić się jest bardzo nieładnie.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Czasem trzeba postawić to drzewo w odpowiednim miejscu...
Druga sprawa, opinia Smudy, gościa, który koncertowo spier...ił Euro rozgrywane w Polsce, ma tak jakby, trzeciorzędną opinię.
Gdzie jest teraz Lewy, a gdzie Smuda...

| Odpowiedz
blokuj
Stevie Wonder

Wyobrażam sobie drużynę 11 drzew:) - to byłaby potęga. Nie oceniał bym Smudy tak surowo. To był gość z charakterem, wiele drużyn wyprowadził na szerokie wody, może nie tolerował "układów" - a takich gości się kasowało (wiesz co się działo w PZPN). Osobiście nie przeceniałbym roli trenera, jeśli nie ma zdolnych piłkarzy.

| Odpowiedz
blokuj
Kasyx

Nie zartuj nawet. Smuda miał prawie trzy lata na eksperymenty. Mógł brać dowolnych piłkarzy. Specjalnie dla Franza, zrobiono pobór francusko - niemiecki. Zamiast zdrowych piłkarzy, wolał Boenischa z dużą nadwaga i Perquisa, który grał po złamaniu łokcia i kompletnie nie mógł wyprostować ręki.
Wolał mieć w kadrze 22 "pyci" (ten wyraz to anagram, przestaw litery) zamiast piłkarzy doświadczonych, z charakterem.
Dodam jeszcze fatalne przygotowanie fizyczne. Piłkarze zostali zajechani przed Euro. Brak taktyki, przygotowania mentalnego...
Dochodziło do tego, ze piłkarze przed meczami ustalali taktykę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.