Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Rocha, Racotea, Tarabochia i Kwiatkowski zostają w Wiśle

Tiago Rocha, Dan-Emil Racotea, Marko Tarabochia oraz Zbigniew Kwiatkowski podpisali nowe umowy z Orlen Wisłą Płock. To kolejni szczypiorniści, którzy zdecydowali się na pozostanie w szeregach ekipy z Tumskiego Wzgórza.

przeczytaj cały artykuł


kbic

Oj Maxiu stulejarzu,kiedy w końcu zrozumiesz,że twój klubik to przystanek.Nie porównuj Cupicia do Racotea bo to jak porównać czekoladę do guano :) Cupic już wygrał wiele i po prostu jeśli ma możliwość zarobienia większych pieniędzy to jest to normalne bo nie idzie na emeryture do kataru tylko do klubu który będzie grał o coś.A o coś w twoim klubie nie będą grali jeszcze przez kilka kilka lat.Racotea posiedzi z 1-2 lata i wypad,bo wie że z tym klubem nie zagra o coś wielkiego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Cupic nie wygrał LM, a Jurkiewicz po to do Kielc przyszedł. Przystanek jest taki, że najwięcej ludzi gromadzi się pod zakładem pracy, gdzie są największe korki, a potem największe zarobki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.