Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Rocha, Racotea, Tarabochia i Kwiatkowski zostają w Wiśle

Tiago Rocha, Dan-Emil Racotea, Marko Tarabochia oraz Zbigniew Kwiatkowski podpisali nowe umowy z Orlen Wisłą Płock. To kolejni szczypiorniści, którzy zdecydowali się na pozostanie w szeregach ekipy z Tumskiego Wzgórza.

przeczytaj cały artykuł

ZKS Wisła

Mam poczucie, że Nasza drużyna w sezonie 2016/17 będzie mocniejsza za sprawą świetnego młodego trenera P Przybeckiego oraz transferów, bo interesujemy się naprawde dobrymi graczami co napawa optymizmem. Postaramy się pozyskac Jamaliego, Landina lub Tolbringa oraz Vrankovicia i będziemy dysponować zespołem silniejszym od sortowni. Ewentualnie przyjdzie do nas na lewe skrzydło Jachlewski a za rok Krajewski. Racotea juz jest zawodnikiem top5 na świecie na swojej pozycji, do tego Daszek czołówka światowa oraz swietna bramka z Wicharym od przyszlego sezonu bramkarzem nr1 reprezentacji i najwiekszym talentem Loczkiem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Złoty Bogdan

Przyznam się szczerze, że z początku dałem się nabrać, ale po chwili spojrzałem w kalendarz i się zorientowałem, że ty tak sobie tylko przecież żartujesz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wiślak zks

A teraz zjedz drugie śniadanie i na lekcje do kieleckiej szkoły gimnazjalnej. Pamiętaj o jednym, nie ściągaj na lekcjach od Lolka, bo on z ortografią ma poważne problemy. Bez pozdrowień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS Wisła

Co w tym co napisalem jest nieprawda? Wiedze swoja opieram o nasza strone. Daszek i Racotea to jedni z najlepszych zawodnikow mlodego pokolenia na swoich pozycjach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.