Dyskusja

głos z Rzeszowa 61

Mi humor dopisuje , bo w końcu Rzeszów dostosował się "do wymogów " regulaminowych . Z formalnego punktu rzeszowskiej drużynie nie można nic zarzucić tak jak w ubiegłym sezonie GRUDZIĄDZOWI czy Ostrowowi w barażach .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurski

Eeee tam spójrz z innej strony, zobacz ile kasiorki się oszczędziło :)) I tak dostalibyśmy w palnik a tak to oszczędność jest :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kurski

Marta zadeklarowała jeżeli Rzeszów nie zrobi 25 punktów w Gdańsku to dorzuci bańkę dla klubu to się chłopaki zmobilizowali :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

Ja czy może Ty nie wiemy o co chodzi ale obstawiam , że jak zwykle to chodzi o kasę .Zadaniem Rzeszowa jest ściągać kibiców na mecze u siebie a wyjazdy ... no cóż. Na pewno to co mamy dzisiaj w Gdańsku promocją żużla nie jest ale to zapowiada w kolejnych meczach po prostu jaja.

| Odpowiedz
blokuj
scv

i myślisz że taką postawą ściągną kibicow na mecz u siebie? Mają farta, że jedziemy z Krosnem- na derby pójdę. Ale jeśli znów odpuszczą w takim stylu wyjazd, to będzie to mój ostatni mecz na Stali w tym roku. Olewka za olewkę.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej1977

Nie jestem z Rzeszowa ale to nie znaczy że nie obserwuje wszystkich lig. Wolę jak wszystkie mecze są za cięte bo to promocja żużla.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.