Wątek dotyczący artykułu

Zbigniew Suchecki wściekły na sędziego. "To była żużlowa kanapka"

Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Speedway Wandę Instal Kraków 49:41. Gdyby nie wykluczenie Zbigniewa Sucheckiego z trzynastej gonitwy, losy meczu mogły jednak potoczyć się inaczej.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Oglądałem ten mecz w telewizji .Będąc bez strony sędziowanie tego pana ma dużo do życzenia ,Nie powinien już żadnego meczu sędziować, wyraźnie szedł z Bydgoszczą w jednym biegu za przytarcie Krakowskiego zawodnika do bandy powinien być wykluczony i dostać żółtą kartkę,Ten moment był pokazywany kilka razy.Mazur po upadku też nie powinien być wykluczony,Dębski powinien temu gościowi dać ,,0,, punktów i zakaz dożywotny sędziowania,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
sympatyk żu-żla

Kolego nie napisałem że Mazur był przed Curyłą,Jeżeli był by to karambolu by nie było,Mazur wychodząc z łuku przy krawężniku Curyłę by minął .Przednie koło Edka było równo z kołem tylnim Curyły,Ten zrobił gwałtowny manewr gdyż czuł że go Edek minie wjechał na ścieżkę Mazura przed jego kołem przednim był bum,Jeżeli ktoś patrzy obiektywnie nie kibicuje żadnej ekipie to zobaczy wszystko,Jeżeli kibicuje się jednej ekipie to wiele rzeczy się nie widzi lub nie chce widzieć,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.