Wątek dotyczący artykułu

Earvin N'Gapeth skazany za napaść na kontrolera

Jeden z najlepszych przyjmujących na świecie Earvin N'Gapeth został skazany przez francuski sąd na trzy miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu oraz musi zapłacić grzywnę w wysokości 3 tysięcy euro.

przeczytaj cały artykuł


GB1977

Jakby taki wariat był w nożnej czy w ręcznej to wszyscy by go uwielbiali. Ale w siatkówce trzeba byc jak Mika, cicho i nic nie mówić;) To co robi poza boiskiem to jedno, a to jak gra-przyjmuje,broni, atakuje, mobilizuje kolegow-to drugie. A fakt jest taki ze jest jednym z najlepszych siatkarzy świata, przy okazji grając efektownie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hail

Pewnie! Każdy uwielbia gościa, który wjeżdża w trójkę ludzi, wysyłając jednego z nich na OIOM i nie udziela im pomocy, tylko ucieka. Taki piłkarz ręczny to byłby wręcz wielbiony! I uderza Bogu ducha winnego kontrolera, bo koleżka mu się na pociąg spóźnił. A jak mu w meczu nie pójdzie, to strzeli lekkiego plaskacza statystykowi drużyny przeciwnej, a co! Trzeba sobie odreagować. Ale muszę Ci przyznać, że ze słowem "wariat" to akurat się zgadzam, chociaż raczej nie w tym znaczeniu go użyłeś co ja. Nie zachowuje się jakby umiał kontrolować emocje. Facet zamiast z wiekiem dojrzewać, to on się robi coraz butniejszy i bardziej nienormalny. Chyba sodówa coraz bardziej uderza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.