Wątek dotyczący artykułu

Wniósł buteleczkę z alkoholem na stadion w Toruniu. Długo nie zobaczy żużla

2 kwietnia podczas Speedway Best Pairs zatrzymano kibica z Bydgoszczy za wniesienie na stadion alkoholu. Sąd Rejonowy w Toruniu wydał wyrok w tej sprawie.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Chce nadmienić aby nie było zbędnych komentarzy i dziwnych domyśleń że to nie Ja jestem tą osobą ani też Big Lebowski czy też gregbyd.Nic mi także nie wiadomo o tym aby złapać z alko się dał Penhal czy też Bydziaj lub Marobyd.Nasza bydgoska grupa ma stare sprawdzone metody jak wnosić alko na stadion i tego się trzymamy.Wracając do zatrzymanego do bydgoscy kibice postanowili oddać mu cześć i na pojedynek z Rzeszowem wykupić jak najwięcej alko w pobliskiej biedzie na Sportowej i wnieść w ramach konsumpcji na mecz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PempuśBKSFanatyk

Nie trafiłeś :D Nie odwiedzam zbyt często krzyżackich stadionów, poza tym w niedzielę byłem na Polonii, o czym może poświadczyć kilku forumowiczów ;) W oświadczeniu Rysia zabrakło Liberate'a, czyżby... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.