Dyskusja

Unia Tarnów Betard Sparta Wrocław

Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław
5 kwietnia 2016, 16:30

50 : 40
relacjaPinowa

OK jeszcze nie wystartowaliśmy, ale do inauguracji sezonu pozostały w zasadzie godziny. Inni zawodnicy prezentują przyzwoity poziom już teraz, i można by również tego oczekiwać od lokalnych zawodników jeżdżących na macierzystym torze. Rempała miał cieniarzyć na wyjazdach, a solidnie punktować u siebie. Jak jest to widać.

Unia T. pokazała, że jadąc 5 seniorów można zdobyć medal, ale w międzyczasie ubył Vaculik i w tym roku musi być wsparcie ze strony formacji młodzieżowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Demolka25

No tak, nie chcę tutaj go usprawiedliwiać pisząc, że testował sprzęt czy tym podobne. Widać, że co w jest nie tak, ale nie możemy go również przekreślać po sparingach przedsezonowych, czy nawet pierwszych meczach. Na tarnowskim torze zawsze piękne śmigał, więc ciężko coś wywnioskować. Może faktycznie przez zbyt duże oczekiwania ciąży na nim presja? Chłopak nie jest głupi i gadanie przez trenera czy prezesa, że jest inaczej można sobie darować. Odszedł Vaculik, Mroczki Świder nie zastąpi, więc zdaje sobie sprawę, że kibice jak i zarząd liczą na jego dobre wyniki przynajmniej na własnym torze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.