Wątek dotyczący artykułu

Energa AZS - Start: Elblążanki jedną nogą w półfinale play-off!

Start Elbląg potwierdził wysoką dyspozycję w obecnych rozgrywkach. Zmagania w play-off rozpoczął od wysokiej wygranej z Energą AZS Koszalin. Wynik 27:20 sprawia, że Start jedną nogą jest już w półfinale.

przeczytaj cały artykuł

wojmar

Kibice Startu potwierdzili dziś zachowaniem że z wsi człowiek może wyjechać, ale wieś z człowieka nie wyjedzie tak łatwo.
PANOWIE totalne DNO! Takie zachowanie względem dziewczyny która wygrywała dla was mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wojmar

kolego nie wiem o co chodzi i mnie to nie interesuje, jeśli zrobiła coś złego w ich oczach, to zapewne nie jest godna reprezentować ich barw.
Kibicuje się swojej drużynie, a nie poniża przeciwnika wyzwiskami.
Jestem na halach piłki ręcznej od kilku ładnych lat, a jestem dla tego, że poziom kultury kibicowania, jak i poszanowanie dla kibiców i zawodników przeciwnej drużyny jest wszędzie na wysokim poziomie, no ale tak zawsze pojawiają się jakieś wyjątki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Luk Asz

Już Ci tłumaczę. Według pani KK w Elblągu nie ma kibiców, więc nie mogłeś nic słyszeć bo niby kto tam pojechał?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Kuba Andruk

kto sieje wiatr ten zbiera burzę
Temat był tu już szeroko opisywany.
Zawodniczka rozpoczęła konflikt i ma to na co zasłużyła...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fankaEKS

przypomnę dla zapominalskich, że na ostatnim meczu w Elblągu wspomniana zawodniczka za plecami pokazywała środkowy palec w stronę Klubu Kibica - to jest dopiero klasa! :/ wracając do wczorajszego meczu: Lisek odpalił petardę i po meczu :D dzięki dziewczyny! w niedzielę walczymy o finał Challenge Cup!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Przemo z KK Start ELbląg

Jak nie wiesz to nie odzywaj się nie kala się własnego gniazda... Odszukaj sobie w tv max prezentacje Politechniki przed tym sezonem w jakimś CH kręcone i co Kołodziejska mówi ok 14:40

| Odpowiedz
blokuj
kibic kobiecej recznej

I co tam takiego powiedziala, ze w Koszalinie jest glosno nawet jak AZS przegrywa w przeciwieństwie do tego jak jest w Elblągu? Przyjeżdżają super kibice z Elbląga na mecz reprezentacji do Koszalina i maja focha na byla zawodniczkę swojego klubu. Proszę Was jacy to kibice jesteście?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kibic kobiecej recznej

Jesteście doroslymi ludźmi a zachowujecie sie jak przedszkolaki, więcej luzu panowie. Wszyscy juz wiedzą , ze nie przepadacie za ta zawodniczka. Ja tez nie przepadam za panią Matuszczyk a raczej jej stylem grania a potrafię jej pogratulować meczu w waszych barwach bo prywatnie to pewnie super dziewczyna i trochę serca zostawila na parkiecie w Koszalinie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fankaEKS

ooo widzisz i tu jest różnica, bo ja nie zauważyłam, żeby Kaśka zostawiała serce na parkiecie w Elblągu... a pokazywanie f*cka w stronę kibiców nie uważasz za przedszkolny wybryk?! każdy ma to, na co zasłużył

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kibic kobiecej recznej

Należy pamiętać kto zaczal konflikt. Dziewczyna która jest najemniczka czy kibice którzy za bardzo zapamiętali zdanie wyrwane z kontekstu. Każdy zawodnik jest najemnikiem taka praca i watpie żeby nie bylo meczu w którym ta zawodniczka miala udane zagrania i żeby nie walczyla. Niestety jak zawodowy sportowiec jest zwyklym najemnikiem tak kibic ma krótką pamięć :-) . Tak wiem ze przed ta niefortunna wypowiedzią kibice chcieli jej dac krzeslo na boisko( fajny pomysl swoja droga)zamiast wspierać dopingiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.