Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

_._. ._ _

Odwagi mi nie brakuje, ale czasami lepiej jest nie wyłamywać zamkniętych drzwi. Pozdrowienia od Ar, Ma, Na, Ni -(kolejność w/g dat urodzenia) :) Mnożymy się na potęgę. Już niedługo Łysa Góra będzie nasza, wtedy zaproszę Cię na sabat :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_._. ._ _

Życie może być inne. Zamiast spędzić go przed monitorem, można szczęście znaleźć poza netem, na przykład na Lakewood ave :)
Weźmiemy te Góre "siłom i gwałtem" :D Moc jest z nami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_._. ._ _

Jestem tą kobietą z którą kiedyś rozmawiałeś, która zna Twoje nazwisko, szczegóły z życia osobistego i bardzo ceni Cię za inteligencję i niepospolity talent ( nie tylko bramkarski) :) Nigdy nie będę Twoim wrogiem, a sekrety zabiorę do grobu :)

| Odpowiedz
blokuj
_._. ._ _

Nie zauważyłam żeby ktoś podszywał się pode mnie. Obserwowałam natomiast że niektórym przypisywano moją tożsamość.
W zasadzie jest mi to obojętne, bo i tak nie zamierzam zagrzać tu długo miejsca, z tą różnicą, że nie zlikwiduję konta, żeby móc w wolnych chwilach od czasu do czasu poczytać i pośmiać się, bo tu czasem jest weselej niż na występach kabaretu :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.