Wątek dotyczący artykułu

Tal(e)nt Dujszebajew i witaj Rio!

Reprezentacja Polski w dobrym stylu pokonała najsilniejszego rywala w walce o igrzyska olimpijskie w Rio. Kibice zgromadzeni w Egro Arenie i przed telewizorami mogą czuć satysfakcję. Najtrudniejsze zadanie za nami. Czas postawić kropkę nad i.

przeczytaj cały artykuł

HBL

Wreszcie było widać myśl taktyczną trenera, Ktoś panował nad tym co się działo na parkiecie. Teraz widać ile znaczy trener w piłce ręcznej. Zupełnie inna drużyna, ustawiona wiedząca co grać, Po tygodniu współpracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

Tym bardziej szkoda mistrzostw u nas, bo dziś widzimy jakie ten zespół ma możliwości! Czasu niestety nie da się cofnąć ale brąz w Katarze zrobił swoje ...
Myślę, że kadra na dziś jest optymalna. Pewnie jak wróci Jurkiewicz, to zastąpi Masłowskiego. Można się jeszcze zastanawiać nad Paczkowskim i dobrze, że on jest bo nigdy nie wiadomo jak będzie z pełną dyspozycja Lijewskiego. Może też w razie potrzeby zmienić Szybę lub Rojewskiego. Wiem, że to dopiero jeden mecz ale ogólnie jestem dobrej myśli, tym bardziej, że kilku ciekawych zawodników czeka na grę. Jest jeszcze młody Gębala, Piechowski, Majdziński, Morawski. Kto wie może tak blado ta nasza przyszłość wcale nie wygląda?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.