Wątek dotyczący artykułu

PGE Skra - BBTS: Bełchatowianie nie wykorzystali szansy, nie zagrają w finale

PGE Skra Bełchatów pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:1, ale przegrywając seta skazała się na grę o brązowy medal z Lotosem Trefl Gdańsk. MVP został wybrany Nicolas Marechal.

przeczytaj cały artykuł


kapan

Rada Nadzorcza PGE powinna odwolac Piechockiego bo to on odpowiada podzialy w zespole . Specjalne traktowanie Wlazlego, promowanie wlasnego syna kosztem jakosci gry zesoplu, kontraktowanie zawodnikow ktorzy nie spejniaja wymagan czysto sportowych , bycie menadzerem Wlazlego I prezesem klubu to jest konflikt interesu. Jednak on nie zostanie odwolany bo rada nadzorcza jet tak jak sam Piechocki politycnie umocowana w PGE. Jest przesadzone ze Conte , Uriate I Lisinic odejda .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kris59

Masz rację. Wlazły, Kacper czy Winiar to siatkarze "specjalnej" troski prezesa. I nawet gdyby w sytuacji Conte był sam Leon to i tak on by wyleciał a wyżej wymienieni zostaną do emerytury. PGE jest tak upolitycznione a Piechocki ma tam takie układy,że nikt go nie ruszy. Conte placze,że nic nie osiągnął w tym sezonie. Facu . Zrozum,że ambicja i walka o najwyższe trofea od pewnego czasu nie jest w tym klubie "w modzie". Liczy się kumoterstwo i nepotyzm. Jeśli chcesz jeszcze coś osiągnąc w siatkowce uciekaj z tego klubu jak najszybciej. To jest klub, który bez kupna FF sportowo nic nigdy nie osiągnał. Prezes zrobil klubowi marketingowy PR ale niestety nie poparty osiągnięciami sportowymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.