Wątek dotyczący artykułu

Oskar Fajfer: Chciałem się położyć, ale cudem z tego wyszedłem

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk przegrało 41:49 w Pile. Osiem "oczek" w tym spotkaniu zdobył Oskar Fajfer, który był zadowolony ze swojego rezultatu. Zawodnik w dosadnych słowach wypowiedział się o ostrym starciu z Norbertem Kościuchem.

przeczytaj cały artykuł

-stanley

Oskar nie rób z siebie wielkiego mistrza bo nim nie jesteś. Zrobiłeś przy kredzie miejsce Kościuchowi i on to wykorzystał. To Ty zacząłeś go blokować ścinając do kredy / mówi o tym sędzia Demski/.W bezpośrednim starciu Kościuch okazał się lepszy. Czeka Cię jeszcze dużo nauki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jura

Ty powinieneś zostać ministrem propagandy w kraju bananowym, przeczytałeś uważnie to co mówił Demski, jak nie to przytoczę jego konkluzję "Moim zdaniem Kościuch nadawał się jednak do wykluczenia, bo to on przeprowadzał atak - wyjaśnia Demski "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley

Oceny winy nie są jednakowo widziane przez poszczególne osoby. Ja inaczej to widzę w części winy niż Demski. Jednak powiedział on, że Fafer odszedł od krawężnika co wykorzystał Kościuch. Ponadto to,że Fajfer to widząc zaczął ścinać w kierunku krawężnika. To kto w tym wypadku zmieniał tor jazdy. Kościuch miał zjechać na trawę.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Fuszer

Proponuję jeszcze raz przejrzeć punktację z meczu:ile punktów zrobił Kościuch(przypominam,że w biegu 15 był drugi),a ile twoje wielkie "gwiazdy"(z Frajerem na czele-oops przepraszam:Fajferem),które wspomniany Norbi "nosem wciągał".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
-stanley

To Ward poszedł do Gdańska dla lepszych warunków finansowych. Nie błażnij się bo wstyd dla kibiców Gdańska przynosisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
chrismcski

Ward poszedł do Gdańska na wypożyczenie, bo tak dogadali się prezie i on nie miał w tym nic do gadania, miał propozycję, albo grzeje ławę w Ekstralidze, albo jeździ w pierwszej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kibic Gks-u

Wszyscy w Gdansku drza na samą mysl o nazwisku Kościuch:)Kim on jest??? Wieczny pierwszoligowy wyrobnik i nikt wiecej.On ma problem zeby srednia 2,0 na bieg w pierwszej lidze przekroczyc a ty z niego gwiazde robisz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Fuszer

Ale ja absolutnie nie robię z Kościucha "gwiazdy"-to solidny zawodnik,co zresztą wczoraj potwierdził,ale wiadomo,że w Gdańsku już raczej tak nie "polata".
A "gwiazdę" to robi z O.Fajfera twój ziomuś rafalo tekstem o rowerze-stąd moja odpowiedź o hulajnodze.

| Odpowiedz
blokuj
kibic Gks-u

Wiesz Oskar ma dopiero 22 lata wiec ciagle jest przyszlosciowym zawodnikiem w przewciwienstwie do 32 letniego Kościucha ktory juz swoj pulap osiagnol

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.