Wątek dotyczący artykułu

LM: Asseco Resovia bez medalu. Włoski gigant uratował się przed katastrofą!

W meczu o trzecie miejsce w Lidze Mistrzów, Asseco Resovia Rzeszów przegrała z Cucine Lube Civitanova 2:3. Dzięki tej wygranej Włosi zdobyli brązowe medale Champions League.

przeczytaj cały artykuł

MDmaster

Dlatego nigdy nie kibicowałem Resovii. Jedyna polska drużyna, która przegrywa w tak frajerski sposób. Przed Final Four wcale nie spodziewałem się medalu, tak obiektywnie patrząc na nazwiska zawodników poszczególnych drużyn, ale sposób porażek jest, nomen omen, porażający. Zarówno z Zenitem, jak i z Lube Grali naprawdę efektowną i efektywną siatkówkę, tylko po to, żeby zaraz stracić wszelką przewagę punktową jakąś serię rywala.

O jakże byłoby pięknie, gdyby w tym sezonie w LM grała ZAKSA!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VikingEpica

Jedyna polska drużyna ? No nie wiem, a Skra w ubiegłym roku, a Zaksa kilka lat wstecz? Poza tym nie pamiętasz Skry z Izmirem? To nie była frajerska przegrana? Ochłonij trochę bo jak się obiektywnie popatrzy to jest więcej naszych drużyn które mają wtopy na swoim koncie. I nie, nie ma się z czego cieszyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.