Wątek dotyczący artykułu

Sabina Włodek: W pierwszej połowie zagrałyśmy beznadziejnie

MKS Selgros Lublin odpadł z rywalizacji o Puchar Polski i będzie musiał zadowolić się grą o trzecie miejsce. - Osiem bramek rzuconych w pierwszej połowie na pewno chluby nam nie przynosi - zaznaczyła trener Sabina Włodek.

przeczytaj cały artykuł

jtd

Pardon Panowie, kto ma kogo nie kopać, komu i co opada i to bez wyczucia. Może zamiast darcia szat jakieś fakty: w pierwszym sezonie na ławce - mistrz, w drugim - mistrz, zdobyte przy ogólnie znanym stanie klubowych finansów i cały czas "szczupłej" kadrze. Wiosna słabsza... ale nie zawsze jest niedziela.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Proponuje abyś złożył aplikacje do klubu na etat trenera skoro masz tak duże pojecie o prowadzeniu drużyny. Trochę pokory może ten duet nie jest idealny ale nie cwaniakuj tak w komentarzach bo g.... zapewne się znasz. Jesteś taki kozak zapraszam na najbliższy mecz na Globus i chętnie zobaczę wtedy ja idziesz i mówisz to Trenerkom prosto w twarz.
Można się nie zgadzać krytykować ale szacunek się należy tym bardziej jeżeli ktoś osiągnął porównywalnie nie wiele w stosunku do nich.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pietro78

Człowieku wyluzuj bo ci żyłka pęknie... odnoszę wrażenie, że masz jakiś problem ze sobą czy jak.
Przeczytaj uważnie resztę pozostałych wpisów mizerio bo nie tylko ja mam takie zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
accord

Na podstawie wpisów komentatorów - można odnieść wrażenie, że mocno sfrustrowanych , uważasz, że większość kibiców ma takie zdanie jak oni. Pogratulować. Wstań sprzed komp/tv i przyjdż na mecz, tam są prawdziwi kibice.
I przestań obrażać trenerów/trenerki i zawodniczki ( sierota - Karkut, niedojdy Włodek-Marzec, jakaś tam bułgarka itp.) jeżeli cenisz ten sport. Krytyka - jak najbardziej - rzetelna, obiektywizm , fakty - a właśnie - zrób coś z tym bo jesteś wiecznie niedoinformowany. Pewien sukces odniosłeś bo zmusiłeś mnie do napisania paru słów. Bez odbioru - wiadomo dlaczego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pietro78

Właściwie to nie wiem po co się wysilałeś pisząc te pierdoły ale skoro się jednak zmusiłeś łaskawie to twoja argumentacja nie robi na mnie żadnego wrażenia. Niestety ale takie mam zdanie o tych paniach a że czasem mnie poniesie to dlatego że wymienione przez ciebie "FENOMENALNE" trenerki wyglądają jakby im doope do stołka przyspawano w klubach.

| Odpowiedz
blokuj
Costaa23

O mnie się nie martw ale widz że ty za wszelka cenę chcesz się dowartościować. Problemem są takie osoby jak ty piszące głupoty. bez odbioru za twojej szklanej strony świata.

| Odpowiedz
blokuj
JIIIS

Liga pszenno-buraczana to i udawalo sie wygrywac zwlaszcza ze, byly troche inny (mocniejszy) sklad.
Teraz siegamy dna, o ile juz na nim nie jestesmy. Gramy tragiczna pilke reczna, co chyba kazdy widzi. Najgorszy sezon od nie wiem ilu lat - jezeli chodzi o liczbe straconych pkt. Jedyne w czym widze nasza szanse na tytul - to przygotowanie fizyczne, ale za to odpowiada kto inny w tym klubie.
Podobnie jak poprzednicy uwazam Sabine za fantastyczna skrzydlowa ale.......

| Odpowiedz
blokuj
Wielbuond

Tragedię to my gramy...drugi rok z rzędu....Inna sprawa, że zastanawia mnie, jakim cudem Wasze trenerki nie podniosły się do 45 minuty. Drużyna sama grała. W sumie u nas podobnie Pani Renia notuje a Pani Trener stoi na końcu ławki i pokrzykuje. Za to Panowie Tetelewski czy Struzik emocjonalnie, z drużyną. No ale ja się nie znam na ręcznej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tomasz Kamiński

Otóż to. Nie raz pisałem jak reagują inni trenerzy, którzy grają razem z drużyna. ( no może poza trenerem Piotrkovi, bo u tego ostatnio w Lublinie widziałem agresję do zawodniczek na poziomie 10). A trener (ki), które nie reagują jak jedna zawodniczka pakuje raz za razem piłkę do siatki ich drużyny i praktycznie sama wygrywa mecz?!!! Własnie to, że zdobywaliśmy złoto jest nie do końca potwierdzeniem umiejętności owego duetu. Zasłona dymna rzekłbym poetycko. Raz, że liga słaba ale przede wszystkim mieliśmy Dorotę Małek. Teraz widać jak bardzo jej brakuje, bo ona doskonale potrafiła kierować grą. O wiele lepiej od pań trenerek. Te medale zawdzięczamy przede wszystkim doświadczeniu dziewczyn które wtedy grały . Kiedy zmienił się skład i trzeba było uczyć rzemiosła młode zawodniczki jest klops, bo nie ma kto tego robić. Nadzieją, że pociągnie grę i zdejmie to brzemię z trenerek miała być Iwona Niedźwiedź ale moim zdaniem nie jest to zawodniczka zdolna pokierować grą. Odeszła Vala do Koszalina i tam rzuca aż miło, Dagmara w Sączu jeszcze lepiej, a u nas nie łapały się do składu?!. Dlatego Costaa23 mam nadzieję, że panie trenerki już zaopatrzyły się w kartonowe pudła.

| Odpowiedz
blokuj
Costaa23

Każdy może mieć swoje zdanie ale trzeba trochę obiektywizmu w tym wszystkim a nie najlepiej tylko krytykować za kompa bo to najlepiej, mówię kto chce będzie miał okazje pójść do Trenerek i powiedzieć co myśli a nie tu wylewać żale.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.