Wątek dotyczący artykułu

Udana inauguracja dla Aniołów! Get Well lepszy od Ekantor.pl Falubazu po świetnej końcówce

Po wyrównanym meczu i świetnej końcówce drużyna Get Well Toruń pokonała Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Podobnie jak w ubiegłym roku, rewelacyjnie spisał się Krystian Pieszczek. Lepszy okazał się być jednak wyrównany skład gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan-RSKZ

Stawiali się długo,ale w końcówce pokazalismy swoją moc.Holder i Miedziak jak za dawnych lat.Herbiego ogarnąć i Gomole,a wtedy nikt nas nie zatrzyma.Ps.Uprzedzam złośliwości.Jestem w Poznaniu ,miałem byc dzisiaj na meczu na Golecinie, dlatego nie byłem na mA.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Gl

Wojtek czy na waszym torze wogole mozna sie napędzać po zewnętrznej. Czy tylko start i bledy na trasie sie liczą.
Słabi nie jestescie ale powalająco mocni tez nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Na pewno mocniejsi od nas.Tor mamy prawo przygotować jak chcemy,dopóki.jest bezpieczny,a był.Pamiętaj,ze pogoda zrobiła swoje.Jak Greg dołączy to wątpię,że ktoś nam się postawi.No ale poczekajmy z ferowaniem wyroków.Póki co jest swietnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Adam Gl

Ja nie mowie ze jest niebezpieczny. Jest bezpieczny ale hiper nudny.
Na tym nudnym torze to mozliwe ze nikt wam sie nie postawi.

| Odpowiedz
blokuj
ława

oj chyba nie będzie inny,dosypali nawierzchni i robia wszystko aby był atutem dla swoich a nie idealnie pasujacym dla wszystkich

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
milan49

Bo taki jest wybór, albo robimy tor do ściągania albo pasujący drużynie. Tor dziś bardzo przyczepny, i widowiska brak. I kto to mówi że tylko na przyczepnych jest widowisko.

| Odpowiedz
blokuj
milan49

Patryk Dudek i Martin Vaculik 0,4s wolniej od rekordu toru. Od kilku lat nie było tak przyczepnie. Tor w Toruniu jest specyficzny, obficie zroszony dobrze się klei czyli jest przyczepny. Jak jest twardszy to lepiej się odsypuje i nosi szeroka. Dziś banda w ogóle nie nosiła.

| Odpowiedz
blokuj
gul falubaz

Pewny siebie ? Chyba mnie z kimś pomyliłeś .Gratuluję wygranej . Z twoich wpisów bije buta , pycha , buńczuczność i pewność siebie . Nie potrafisz obiektywnie ocenić meczu , wg Ciebie jesteście po prostu zajebiści . Tylko rozsypanej furmance Dudka zawdzięczacie tak wysoką wygraną . dobranoc gościu a teksty typu "tyłek boli" zostaw dla innych , dla mnie żużel jest miłym dodatkiem do niedzieli .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Apator Fan-RSKZ

Gdyby nie maszyna Dudka xdd.Co za wytlumaczenie.Zenada.Gdyby Hancock pojechał normalnie to byłoby do 30.Tez tak mogę .Jestem pewny siebie,bo jestesmy mocni,ale nigdzie nie napisałem,ze mamy pewne złoto czy coś,a wynik trafiłem prawie idealnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ZGrany

mozna se gdybać .. gyby Herbie .. to gdyby Duzers tamto .. a ja Ci mówie gdyby PEPE miał dopalacz w tyłku to by zdublował każdego

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.