Wątek dotyczący artykułu

Udana inauguracja dla Aniołów! Get Well lepszy od Ekantor.pl Falubazu po świetnej końcówce

Po wyrównanym meczu i świetnej końcówce drużyna Get Well Toruń pokonała Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Podobnie jak w ubiegłym roku, rewelacyjnie spisał się Krystian Pieszczek. Lepszy okazał się być jednak wyrównany skład gospodarzy.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Super meczycho :D Motoarena to jednak Motoarena - Mekka żużla :D
Mecz spokojnie wygrany, pod pełną kontrolą ;) Na początku ZG trochę postraszyła, bo Dudek i Protes mieli 2 pierwsze ZZtki.
No i znów Pieszczek odjechał mecz życia w Toruniu :? Grrrrrr :///
Ale jak już się wypsztykali, to spokojnie Myszkom odjechaliśmy ;)))
Co do braku Hampela, to ZZtka za niego przywiozła 10 pkt w 4 biegach. Jarek więcej by nie ujechał :PPP
Na marginesie, dawno nie widziałem tak przyczepnego toru na MA. Można przygotować przyczepnie na całej szerokości toru i bezpiecznie ;PPP
Podsumowując, SPOKOJNA i KONTROLOWANA wygrana ;) Zgodnie z moimi przewidywaniami, bo u Penhala obstawiłem 51-39. Brawo ja :D
ps. Ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.