Wątek dotyczący artykułu

Polonia Bydgoszcz odpowiada na zarzuty Stali. "To byłby mecz bardzo wysokiego ryzyka"

Zawodnik Stali Rzeszów Karol Baran uważa, że niedzielny mecz w Bydgoszczy mógł się odbyć, ale na torze nie zrobiono nic, by poprawić jakość nawierzchni. Co w tej sprawie mają do powiedzenia włodarze Polonii?

przeczytaj cały artykuł


Penhal

Pan Władysław ma całkowitą rację.O wszystkim decyduje komisarz i sędzia. Dziwię się bzdurom Karola,że można było coś zrobić.To komisarz decydował czy wchodzi ciężki sprzęt i coś robi. Fakt jest taki że wchodząc rozwaliłby ten tor do końca[w końcu dobrze padało]Pan Karol zapomniał też o dosypanej nawierzchni która nie do końca się związała.Ja rozumiem że to są duże koszta dla klubu z Rzeszowa,ale co by Pan Karol powiedział jakby odniósł kontuzje w Bydgoszczy? na bardzo trudnym torze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Filipj

Miło mi czytać jak bronisz Wladka:) pamiętam ze kilka razy mieliśmy odmienne zdanie na temat Gollobow w Bydgoszczy. A jeśli chodzi o Karola Barana to można powiedzieć że w tym przypadku nazwisko to nie przypadek:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.