Wątek dotyczący artykułu

Renault Zdunek Wybrzeże - Eko-Dir Włókniarz: Zespoły podały składy na piątek

W piątek Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk po raz drugi spróbuje zmierzyć się z Eko-Dir Włókniarzem Częstochowa. Znamy już awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Kosta

Policz miejsca na lawkach u was hahaha jak u nas na finale w 2003 roku było blisko 30000 osób to u was tyle ludzi przez całe lato na przyjechalo zastanów się komu kibicujesz i odrazu zakup szalik Lechii i idź na ergo arenę bo to wybrzeże to dluuuuugo na szczyt nie wróci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Goebbels

Pamiętam te czasy (np. 1989, 1994), kiedy u nas było po 16-17 tys. na trybunach. Tyle tylko, że trochę inaczej wyglądały i stadiony, i kwestia organizacji imprez masowych. Nikomu nie przeszkadzało okupowanie schodów, nie było krzesełek, tylko drewniane ławki. W tej chwili stadiony nie są z gumy, a nowe obiekty buduje się góra na 15 tys. Motoarena ma, o ile mnie pamięć nie myli, 15,5 tys. Twoje porównanie z 30 tys. na trybunach jest więc trochę z innej epoki. I czego ma dowodzić? Zajebistości kibicowskiej? Ps. Jestem od dziecka kibicem i GKS-u, i Lechii. Takich jak ja są tysiące. U nas nie patologii znanej z innych miast, że kibice kopanej gonią tych z żużla, i odwrotnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.