Wątek dotyczący artykułu

Wilfredo Leon: Polacy w Tokio wykorzystają swoją szansę. Trzymam za nich kciuki

- Czekam na decyzję światowej federacji. Teraz wszystko jest w jej rękach - mówi o swojej ewentualnej grze dla reprezentacji Polski Wilfredo Leon, MVP turnieju finałowego siatkarskiej Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

ankaw

Nie mam nic przeciwko niemu , ale według mnie nie powinien grać w polskiej reprezentacji. Powód? Powód jest prosty. W Polsce wydaje się dużo pieniędzy na szkolenie młodych zawodników , którzy mogli by dostać szansę ale poprzez zmiany obywatelstwa innych zawodników tak nie będzie. Przecież u nas jest np. Zbigniew Bartman, który gra świetnie więc niech on dostanie tę szansę . Myślę , że jeśli Leon faktycznie zwiąże swoją przyszłość z Polską to w w polskiej reprezentacji mogą grać jego dzieci , które od małego będą mieszkać w Polsce, a na razie niech szansę dostaną młodzi, zdolni Polacy. Polska podczas MŚ 2014 jakoś dała sobie radę bez niego .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ankaw

Każdy może mieć swoje zdanie. Ja mam właśnie takie, a ty inne. Ja nigdy w tej sprawie swojego nie zmienię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.