Wątek dotyczący artykułu

Tarasienko w niedzielę zaskoczył wszystkich "Cieszę się, że trafiłem do takiego zespołu"

Młody Rosjanin wskoczył do pilskiego składu w drugim meczu sezonu i nie oddaje już miejsca w składzie Polonii. Podczas meczu z klubem z Bydgoszczy zdobył on łącznie z bonusami 14 punktów i udowodnił, że może być liderem zespołu.

przeczytaj cały artykuł

Kapsel Kapuś

Zostałeś wyśmiany, bo napisałeś, że będzie robił w każdym meczu w Pile ponad 10 punktów, a Wadim to wciąż młody zawodnik, który może mieć większe lub mniejsze wahania formy. Trzeba pamiętać, że on cały ubiegły rok nie jeździł w Polsce, a wyłącznie w Rosji i tam również nie brał udziału w zbyt wielu zawodach. Mój post pod artykułem o Wadimie w Polonii też znajdziesz, że to bardzo waleczny i perspektywiczny zawodnik, ale po przejściach i mogą mu się zdarzać trochę słabsze mecze jak np. ten z Wybrzeżem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
polonista123

Gdzie tam jest napisane, że w każdym meczu? Napisałem tylko, że będzie robił dwucyfrówki i skoro teraz wszyscy mają go za lidera zespołu i zaczeli go doceniać to powinno tak być. Hancock też w pierwszym meczu nie zrobiła 10 pkt i jechał bardzo słabo, ale czy po tym spotkaniu można stwierdzić, że nie jest to zawodnik który na przekroju całego sezonu będzie robił dwucyfrówki?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.