Wątek dotyczący artykułu

Zmarzlik zabłyśnie jak Sajfutdinow? - najbardziej spektakularne debiuty w SGP

Emil Sajfutdinow zaliczył jak do tej pory najlepszy debiut jako stały uczestnik cyklu SGP. Rosjanin w pierwszym sezonie zdobył brązowy medal. Niektórzy podobnie spektakularny debiut wróżą Bartoszowi Zmarzlikowi. Kto jeszcze zrobił furorę w SGP?

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Dominik Góral

Może to ty naucz się kultury. To, że masz prawdopodobnie ból dupy, bo to nie z twojego klubu pochodzi obecnie myślę najlepszy polski żużlowiec, to twój problem. Reprezentujesz tę wspaniałą grupę osób które, mają coś do Bartka, bo jest o nim głośno i jest po prostu dobry. Zauważyłem i tak zmianę nastawienia środowiska do tego zawodnika, ale komentarze dotyczące nogi jak i głosu są tak denne, że aż szkoda cokolwiek na to odpowiadać. No niestety, w każdym towarzystwie muszą być takie podmioty jak ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Ale masz kompleksów człowieku,sposób w jakim to napisałeś mówi mi że jesteś życiowym zerem i nieudacznikiem,a wręcz frustratem.W dzieciństwie byłeś bity i poniżany przez rówieśników nikt ciebie nie lubiał i pewnie dalej nie lubi.Zazdrość,zawiść i nienawiść ciebie wykańczają tu już nie psycholog,a psychiatra musi działać.OMG następny psychiczny lokator Naszego kraju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Co się tak drzesz? Przed komputerem to byś łamał, niszczył, miażdżył widzę ale na podwórku to cię majmłodsze dzieciaki po dooopie kopią. Stąd ta niemoc frustracie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Rusek-Górczyn

Będziesz miał pożyczyć z pięć dych do wypłaty? Też chętnie bym obejrzał GP w Świstaku i zwycięstwo Zmarzlika.Miałem kilka nieplanowanych wydatków w tym miesiącu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cicha Aga

Jak dam radę, to wpadnę przed dwudziestą.Kto jeszcze z dawnej kadry?
Pamiętasz inwenturę z 2009 roku i akcję na schodach na retury?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
KoSa L-no

Drze się, i robi to w złej formie, ale ma trochę racji... W GP nie ma czerwonych kartek a zawodnicy pamiętają jego akcje nogami niczym Tomek Gollob. Jestem pewien, że to właśnie galopek Bartka tego nauczył!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.