Dyskusja

Komentarz usunięty
Wzeta

oj chłopie to że był w cieniu Tomka zgoda ale reszta tego co twierdzisz to głupoty i to straszne , poczytaj stare programy popatrz na średnia biegową

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Modrzejewski

jak można być takim bezczelnym człowiekiem? Chłopie a średnie w ekstralidze przez kilka lat powyżej 2,0 czy IMP to tez tylko Tomek, no tak przecież w każdym biegu jechał z bratem. Oj kolego przykre to co piszesz. kolega z Grudziądza.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
tak_sobie

Panie Darku większość tu piszących pisze tylko po to, żeby obrażać i nic więcej. Mają satysfakcję jak komuś dosrają. Lepiej unikać podobnych typków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
tak_sobie

Spokojnie, pierwszy mecz Jelenia też nie wyszedł i każdy z Czewy pisał, że takiego cieniasa lepiej nie wstawiać więcej do składu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
WiecznyWłókniarz

Weług mnie wyginającego gatunku, czyli normalnego kibica, ale dzięki i pozdrawiam z Częstochowy ;) udanej majówki życzę, ja się leczę po wczorajszych urodzinach haha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
tak_sobie

Dzięki, również pozdrawiam z Grudziądza. No i wszystkiego naj, naj. Ja niestety mam nici z majówki. Chciało się staremu pobiegać i pograć w piłę i... mam pęknięte śródstopie. Co prawda chodzę, ale kur... dziadki mnie wyprzedzają na chodniku.

| Odpowiedz
blokuj
tak_sobie

Pamiętam te czasy CKM-GKM. Niestety teraz to wszystko się posypało. Powodzenia, a na pewno z Jelenia oraz Seby będziecie mieli pociechę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
WiecznyWłókniarz

Dzięki ;) Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok w elidze. Jejku, tyle czasu czekałem na was gdy my byliśmy w tej klasie, a teraz się pozamieniało, cóż. Powodzenia! ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.