Dyskusja

eWinner Apator Toruń Unia Tarnów

Get Well Toruń - Unia Tarnów
1 maja 2016, 17:00

48 : 42
relacja

piti_81

Witam!!!Niedawno wróciłem z meczu i cóż można powiedzieć??Oczywiście super że Toruń wygrał ale martwi mnie jedno!!!!starty,starty i jeszcze raz starty!!!A druga sprawa to Kacper Gomólski.Chłopak na dystansie bardzo się męczy.To nie jest walka tylko męczarnia.Myślę,że jeśli jest taka możliwość to należy dać szansę Arturowi Mroczce.A ostatnia sprawa to brak drugiego juniora.Raczej nie można nazwać sukcesem zdobycie 2 punktów przez Krakowiaka jadąc w trójkę z Rolnickim.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slavo880

Masz 100% racji chłopie. I jeszcze jedno, przy takich startach naszych zawodników geometria toru preferująca jazdę przy krawężniku daje fory gościom. Wystarczy, że mają odpowiednie ustawienia na start i trzymają kredę. Duża nie niesie, a przecież właśnie po dużej wspaniale radził sobie Paweł, Holder, Miedziak, Vaculik jeżdżąc w barwach UT.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
paulikus

Święte słowa. Mam jeszcze jedną uwagę - też dopiero wróciłam - dlaczego Krakowiak nie został zmieniony RZ w 12? Tak, żeby poza biegiem juniorskim mieć duże zwycięstwo i spory zadatek przed nominowanymi? Tak dla pewnego bonusu. Nie rozumiem... Prędkość naszych też nie była powalająca - widać to już było w próbie toru. Nuda - start i niewiele... Jechali jak równy z równym. Nie widać, że byli w domu. Albo za dużo chcę?

| Odpowiedz
blokuj
Undi

Boi junior za juniora moze jechac tylko i wylaczniue jak bedzie wprowadzona rezerwa taktyczna a nie moze byc zastapiony nawet jakby tasme dostal :>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.