Wątek dotyczący artykułu

Władysław Gollob: Pięknie przegraliśmy z Włókniarzem

Polonia Bydgoszcz po raz drugi w tym sezonie przegrała na własnym torze w ramach rozgrywek Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Prezes klubu, Władysław Gollob, nie był specjalnie zafrasowany odniesioną porażką.

przeczytaj cały artykuł

krzPB

Przy takiej jezdzie niektorych mysle ze moze byc trudno sie utrzymac, przed sezonem wladek gadal ze beda wqlczyc o cos wiecej niz utrzymanie , jestem kibicem polonii ale wydawanie kasy na bilety zsby ogladac tylko porazki mija sie z celem, obecnie tyolko wiktor i andriej zasluguja na uznanie , z oskara zroboiono gwiazde ktora nie jeet i chyba dlugo nie bedzie, pozostali juniorzy to jakas porazka nawet nie maja na czym jechac, ostatnio nawet siopek ma slaby sprzet ciekawe czy to wina sipoka czy moze nie dostaja kasy z klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PempuśBKSFanatyk

Nasi zawodnicy nie dołują. Kudriaszow w zeszłym sezonie był tylko drugą linią, Siopek nie łapał się do składu. Kułakow bez żadnego meczu w Polsce, tak jak Curylo. Oskar też zalicza duży postęp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
gieras

a jakich kibicow potrzeba?takich co beda bili brawo przy kazdej porazce?no prosze Cie kibic oczekuje nie tylko walki ale i zwyciestw taka jego natura,kibic placi kibic wymaga

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
gieras

oczywiscie ale to nie zmienia faktu ze moge napisac jak dla mnie to wyglada...zeby napisac o sowce ze fajnie pojechal wczoraj musialbym byc frajerem jechal piach i tyle wygraz z juniorem a koles robi z niego nadzieje na lepsze jutro no smiech...chce byc frajerem niech jest ja nie bede kocham Polonie ale nie jestem odmozdzony w tej milosci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
gieras

no tak jest tani ale po co nam on?to jak kupowanie mleka gdy ma sie krowy...zapchaj dziur mamy w Bydgoszczy sporo niech juz lepiej jezdzi orwat na seniorce i stalek na juniorze efekt punktowy podobny ale szkolimy swojaka...przynajmniej tak mi sie wydaje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Gizbern

Po to nam jest bo tak chciał Tomek.Niestety Jaca nie mógł przeforsować swojego zdania bo chciał Adamczaka a była zgoda na to Witka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gieras

nie ma zgody witka i moze nie byc Adamczak narozrabial w łodzi dosc mocno az dziwne ze nie skonczyl gdzies na dolku(przynajmniej tak twierdzi osoba z jego otoczenia)Wit raczej go nie pusci za kare a nie dlatego ze go potrzebuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
POLONIA

Moim zdaniem naszych juniorow nie da sie juz wyszkolic i za kilka lat nikt nie bedzie o nich pamietal. Potrzebny jest nowy trener juniorow

| Odpowiedz
blokuj
gieras

no ale przynajmniej by pojezdzili na szkolenie sowki tez juz za pozno,chodzilo mi o to ze zadna roznica czy junior czy sowka zdobycz punktowa zadna

| Odpowiedz
blokuj
Kitas5

Ja ubolewam nad faktem, że nie mogę być na każdym meczu. Niestety niedziele są pracujące. Nawet jeśli mecz z góry jest przegrany chciałbym na nim być. Chociażby dla 1- biegów w którym nasi pojadą ładnie. W tym roku wiadomo jaki jest cel i nie ma co się spinać, że z rywalem który chciał bić się o górną część tabeli dostaliśmy w torbę. Realnie ten sezon taki będzie i nie ma co do tego wątpliwości. Dobrze, że testujemy zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.