Wątek dotyczący artykułu

Bardzo surowe kary dla Lecha Poznań! Puchar Polski przy pustych trybunach!

W czwartek Komisja Dyscyplinarna PZPN zajęła się incydentami, do których doszło podczas finału Pucharu Polski. Zdecydowanie bardziej dotkliwe kary spotkały Lecha, którego kibice w ogóle nie będą mogli brać udziału w meczach następnej edycji!

przeczytaj cały artykuł


Kaytek

Logika podpowiada że tak. I oczywiście logiczne jest że w ramach kary nie wpłacą sobie samym kasy tylko przekażą na jakiś cel charytatywny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GREGIN

Nie, ale Boniek niech najpierw na siebie spojrzy. Co gdyby zaplanowano zamach, przecież to by była bułka z masłem. Ciekawe co by wtedy PZPN mówił ze to wina klubów, kibiców ? Skoro kamery nie są używane niech oddają podatnikom pieniądze za nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
99kerob

Przecież to typowe dla naszego kochanego kraju, że żadna osoba decyzyjna nie potrafi wziąć na siebie odpowiedzialności za swoje decyzje...

Karanie Lecha, który nie był organizatorem tego spotkania i nie miał najmniejszego wpływu na to co kibice na stadion wnosili (w odróżnieniu od PZPN'u, który jako organizator nie tylko nie dopełnił swoich obowiązków, ale wręcz zezwolił na łamanie prawa) zamknięciem stadionu to jakiś absurd (o idiotyzmie takiej odpowiedzialności zbiorowej już nawet nie wspominam)... Jeszcze karę finansową, czy zakaz wyjazdowy dla kibiców Lecha mógłbym zrozumieć (bo finansowo samych idiotów, którzy tymi racami rzucali PZPN zwyczajnie ukarać nie może, bo nie ma takiej władzy (leży to w gestii sądów), a równowartości kary finansowej klub mógłby dochodzić bezpośrednio od sprawców), ale zamykanie całego stadionu jest zwyczajnie chore.

Ale kompletnie mnie to nie dziwi w kraju, gdzie regularnie osoby odpowiedzialne szukają kozłów ofiarnych, które mogą poświęcić ratując swoją skórę - nie bez przyczyny bodaj jedynym ukaranym przy okazji "afery hazardowej" jest warszawski kataryniarz, którego popisowo skazano na podstawie ustawy "antyhazardowej" za to, że jego papuga (!) wyciągała losy bez zezwolenia...

BTW. Artykuł jest mocno nieprecyzyjny, bo postanowienie WD mówi tylko o zakazie wpuszczania kibiców na mecze w Poznaniu, a więc a contrario Lech może zagrać np. we Wronkach czy dowolnej innej miejscowości i kibiców na mecz wpuścić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.