Wątek dotyczący artykułu

Sezon życia Gibsona. "Udowodniłem, że jestem jednym z lepszych graczy w Europie na swojej pozycji"

To był trzeci sezon Danny'ego Gibsona w TBL, ale to właśnie w zespole Polskiego Cukru Toruń pokazał swoją prawdziwą twarz strzelca. - To były moje najlepsze miesiące w karierze - przyznaje Amerykanin.

przeczytaj cały artykuł

M70

Poniosło, poniosło ale to jest ciekawe. Żaden polski zawodnik nie powie o sobie w taki sposób jak Amerykanin. Ich wysoka samoocena i pewność siebie jest imponująca. To się chyba przekłada na późniejsze wyniki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
liger

samoocena?, pewność siebie ?
raczej zupełne oderwanie od realiów
mniej skomplikowani tak mają dość często

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fusion

Oj poniosło, poniosło. W Europie to on w tym sezonie nie grał (nie licząc faktu, że Polska jest w EU). A to, że miał całkiem udany sezon nic nie znaczy, szczególnie, że grał w drużynie, która z play-off'ów odpadła po pierwszej rundzie. Ma chłopak fantazję :D :D :D no i niestety tyle musi my wystarczyć w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.