Dyskusja

Dackarna Malilla Piraterna Motala

Dackarna Malilla - Piraterna Motala
10 maja 2016, 19:00

44 : 46
Relacja

gul falubaz

Jestem ciekaw jaki by był wynik tego meczu gdyby go rozegrać w Szwecji żeby nasi specjaliści od przygotowania toru mieli gowno do gadania . Przypuszczam że koło remisu , nie napinaj się tak z tą potęgą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL-Bosman

Ciekawszy był by wynik jak by go rozegrać ma biegunie północnym. Ty piszesz prace magisterską z "gdyby-lingu" czy tylko sobie tak pier..lisz? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Gul Ci skacze czy po prostu mówisz tak ze strachu, żeby dodać sobie otuchy przed derbami? Wyluzuj bo kibice SG w tym ja jesteśmy jeszcze na "gazie" przez ten niedzielny mecz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
gul falubaz

Nie mam zamiaru się z tobą licytować o to jaki będzie wynik meczu. Jak chcesz prężyć muskuły to nie przede mną . Doskonale zdaję sobie sprawę że macie silną drużynę jednak w takich sytuacjach zazwyczaj gamonie twojego pokroju po meczu szukają przyczyn porażki . Więcej pokory , Falubaz Wam się nie położy na torze jak Toruń możesz być tego pewny. Nie mówię że na pewno wygramy ale na pewno będziemy walczyć .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
STAL-Bosman

Tego, że będziecie walczyć jestem pewien. Ale nie jestem pewny w którym kierunku będą stali wasi kibice po meczu. I czy na torze nie będzie "zabawy w berka". :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Mysz Polski FZ

tak silna Stal to pamietam jak jeszcze Jancarz,Plech,Franczyszyn,Nowak i Rembas smigali,przyjechali od Maugera w nowych pieknych zoltych skorach a wszyscy jeszcze w czarnych jezdzili i w getrach,ale byli naprawde skromne chlopaki jak na taka klase.

| Odpowiedz
blokuj
STAL.G_1771

Konkretny staż widzę Pan ma przy W69 ;) Jedziemy może w roli faworyta ale mecz na bank będzie zacięty do ostatniego biegu a przynajmniej ja tak sądzę i wszystko rozegra się w biegach nominowanych.

| Odpowiedz
blokuj
sorcik

W Zielonej ostatnio lubią serwować takie horrory, finał w nominowanych... Trzeba mieć mocne nerwy. Ale to dobrze :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
STAL.G_1771

Ja niestety nie mogę bo kobiecie obiecałem wspólny weekend ale mecz obejrzę na 100% w TV :) A Tobie i całej świcie od nas wybierającej się na ten spektakl życzę mega udanego wyjazdu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
STAL-Bosman

Spokojnie kolego. Przecież widać po postach, ze toruńscy kibice są w ciężkim szoku. Miej wyrozumiałość i przypomnij sobie ubiegły sezon u nas. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GW speedway

Zawodnicy Stali Gorzów w pierwszej kolejce ligi szwedzkiej zdobyli 81 punktów!!! Już wiesz jaki byłby wynik? Nieważne na jakim torze jak widać :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.