Wątek dotyczący posta na blogu

Pytania o Skórę, czyli jak wyjść z kłopotów

Stainless

Pamiętam, jak dokładnie dwa lata temu, wiosną 2014 roku leszczyńska Unia przechodziła trudny okres. Drużyna była w rozsypce i przegrywała mecze. Nic się nie kleiło. Klub zatrudnił wówczas nowego trenera nazwiskiem Adam Skórnicki i nagle wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. (…)

przeczytaj cały artykuł

margota

Z przyjemnością przeczytałam Twojego bloga o żużlu :)
Niestety nie znam się na tej dyscyplinie sportu (jestem tylko oglądaczem), ale sytuacja coś mi przypomina z innej dyscypliny sportu. Nie rozumiem jednego, tak jak i Ty, dlaczego słabszą postawę czy dokonania zawodników jest winą trenera ? Zgadzam się z Tobą i uważam, że przy sporcie kontaktowym, zwycięstwo NAPRAWDĘ jest wypadkową różnych zdarzeń. Co tu dużo mówić, uważam, że tak jest w całym sporcie !!
Rola trenera jest bardzo znacząca. To on wybiera kierunek treningów, wskazuje mocne i słabe strony zawodnika. Nie wiem czy wniosłam coś do Twojej dyskusji, ale pamiętaj, że jestem tylko małą psinką ;))
Miłego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stainless

Dziękuję :) Miło mi, że przeczytałaś mój wpis, choć żużel nie znajduje się w centrum Twoich zainteresowań. A w dyskusji liczy się każdy głos, również Twój, bo zawsze jest to materiał do przemyśleń. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.