Wątek dotyczący artykułu

Robert Lis odchodzi z KPR-u RC Legionowo

Robert Lis zakończył współpracę z KPR-em RC Legionowo. Nazwisko jego następcy poznamy na początku przyszłego tygodnia. Kandydatów jest dwóch.

przeczytaj cały artykuł


AlexLFC

Skutnik zapowiedzial w materiale na youtubie ze to bedzie ostatni jego sezon w Azotach. Wiec wielce prawdopodbne ze Lis poprrawdzi Azoty bo nie widzie innego klubu dla niego. Swoją drogą umiejtności Rombela( Rombla, nie wiem jak odmienic) Lisa cenię wyzej niz Przybeckiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Trudno przypuszczać, żeby Lis mógł w Polsce pracować gdzie indziej, niż w Puławach. Płock i Kielce mają trenerów, pozostałe w miarę stabilne kluby mają Nocha, Romb(e)la, Jureckiego i Jurasika - czyli generalnie we wszystkich tych stabilnych finansowo ośrodkach pracują młodzi trenerzy.
Jesli Skutnik odchodzi z Puław, to Lis jako młody, obiecujący trener z dużym sukcesem (a takim jest pozycja Legionowa) jest idealnym kandydatem, tym bardziej że to przecież asystent selekcjonera.
Ciekawe tylko jak taki charakterny trener poradzi sobie w Puławach, gdzie jego przełożonym będzie tak wyrazista postać, jak prezes Witaszek...?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AlexLFC

Mysle ze nie masz co się obawiać, Jesli bedą wyniki a mysle ze bedą to zarowno prezes i przyszly trener bedą dobrze wspolpracowac. Potrzeba Azotom swiezosci i przede wszystkim kombinacji w ataku. W tym sezonie brakuje wycwiczonych akcji a gra opiera się na indywidualnych umiejetnosciach zawodnikow. Liczę tez ze Bartosz Kowalczyk dostanie wiecej czasu na parkiecie bo to jest niesamowity talent i przyszlosc naszej reprezentacji, a pozycja srodkowego w naszej reprze od lat jest problematyczna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.