Wątek dotyczący posta na blogu

Pytania o Skórę, czyli jak wyjść z kłopotów

Stainless

Pamiętam, jak dokładnie dwa lata temu, wiosną 2014 roku leszczyńska Unia przechodziła trudny okres. Drużyna była w rozsypce i przegrywała mecze. Nic się nie kleiło. Klub zatrudnił wówczas nowego trenera nazwiskiem Adam Skórnicki i nagle wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. (…)

przeczytaj cały artykuł


viva UL

Dzięki za zaproszenie.
Świetnie napisane,moim zdaniem na wyższym poziomie niż etatowi pismacy z "SyFy"
Bardzo ważna rzecz widziana przez realistów:100% racji z tym,że nie należy zapominać zasług Adama (jedna z większych okiełznanie Dzikodema)
i nie należy wyciągać pochopnych wniosków i szukać kozła.
Nie on jeździ na torze.Można się czepiać braku reakcji na wydarzenia(nie wprowadzanie zmian) ale Adam jako były zawodnik wie co znaczy być odsuniętym po jednym nieudanym biegu.
Jak wszyscy dojdą do swojej dyspozycji to rola osób w Klubie ograniczy się do wypełniania swoich zadań-klepania po plecach,tankowania paliwa(zmiany zęba),organizowania i wypłaty kasy.
Zmiana w obecnej sytuacji byłaby strzałem w kolano-niepotrzebny chaos i nerwy.Spokojnie,robić swoje a wyniki same przyjdą.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stainless

Dziękuję :)
Myślę, że obecna sytuacja jest dla Adama Skórnickiego jako trenera sporym wyzwaniem, bo do tej pory nie musiał zmagać się z żadnym głębszym kryzysem w drużynie. Można powiedzieć, że właśnie teraz zdaje prawdziwy egzamin trenerski. Oby z powodzeniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.