Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob: Jak będzie taka potrzeba, mogę jechać w reprezentacji Polski

Tomasz Gollob przy okazji meczu Polska - Reszta Świata żegna się z reprezentacją Polski. Przyznaje jednak, że kariery jeszcze nie kończy i jeśli będzie taka konieczność, jest gotów pomóc kadrze w przyszłości.

przeczytaj cały artykuł


elgato

"Po tym, co wyczynia na grudziądzkim torze Tomasz Gollob, niektórzy dziwią się, że kończy karierę reprezentacyjną. Wszak sam trener Marek Cieślak namawiał Tomasza Golloba na występ w reprezentacji Polski w meczu przeciwko Reszcie Świata. "
.
...Taaaa, chyba że zawody rozegrane zostaną na przyczepnym torze to z pomocy nici.
W Gorzowie już nie pojechał, a w Rybniku, który szumnie sam zaprojektował był dramat. Sztuczne podtrzymywanie legendy mistrza. Wielki sportowiec, który osiągał niesamowite sukcesy... ale może skończmy zaklinać rzeczywistość, nie oszukujmy się, że wielki Gollob przyjedzie na białym rumaku gdy zajdzie potrzeba. Twardy tor GKM to miejsce gdzie jeszcze pośmiga. Pozostałe areny to już loteria, dyspozycja dnia, gdzie na końcu każdej wtopy znajdzie się wygodna wymówka " bo zdrowie, bo kręgosłup"...
Gollob niestety jako zawodnik nie ma już kogo zastąpić z młodych- jako duch drużyny jednak i mentor- nieoceniony z tego co widzę podczas meczy grudziądzkiej drużyny.

pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dogfight

Ciekawe jaki ty poziom reprezentujesz ? człowiek spełniony może robić to na co ma ochotę, co go cieszy i bawi. Tomasz jak czuje radość z jazdy i znalazł zespół który trzyma go w składzie może mowić ze sie spełnia. Tak samo zrobił M. Schumacher, który wrócił do F1 po latach ścigania amatorsko na motocyklu. Ty tego nie zrozumiesz bo jedyne co umiesz to wymądrzanie sie na ekranie. To Polskie tak samo pisano o Małyszu, Kubicy itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.