Wątek dotyczący artykułu

TVN zawiesił współpracę z Legią!

Z serwisu player.pl zniknęły w piątek odcinki miniserialu "(L)egenda". Materiał został zdjęty z powodu zawieszenia przez TVN współpracy z Legią.

przeczytaj cały artykuł

Janerkalech

Bardzo dobra decyzja TVN niech sie faszyści reklamują u pana Rydzyka albo w pisowskiej TVP dziwne ze na taki mecz można było wnieść tonę środków wybuchowych i takie szmaty obrażające innych ludzi i nikt za to do więzienia nie trafił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

W Niemczech od razu byliby wzięci za ryj, skuci w kajdany i wio do pierdla. Potem drakońskie kary finansowe, które ratami spłacaliby do końca życia. A u nas co? Ciągłe przyzwolenie na taką chxjnię ze strony władzy. Nagminne pobłażanie i głaskanie po łysych glacach. Posłanka B.Kempa zasłynęła nawet hasłem typu "...pan Staruch...". Jeszcze Boniek podwiesił się pod chorą retorykę podczas wywiadu z M.Olejnik. Totalnie ośmieszył się bagatelizując problem, a właściwie nie widząc go w ogóle. Nie no szok. Paranoja. Ktoś mądry kiedyś powiedział, że najpierw są wyzwiska, potem transparenty, palenie książek i na końcu uruchamia się te początkowo infantylnie wyglądające szubienice. Brawo! Nic tylko przyklasnąć wszystkim tym, którzy dbają o bezpieczeństwo i przyszłość naszego kraju. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Niemcy są wzorem i wyznacznikiem?? Tu jest Polska. Najpierw wprowadźmy inne standardy. Policja niech w pracy pracuje... Mają monitoring, to niech go użyją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Big Lebowski

Masz jakieś wątpliwości, że są wzorem postępowania z bandytami ubranymi w klubowe szaliki??? Jeśli jesteś germanofobem, to Angole czy Holendrzy równie dobrze radzą sobie z tą hołotą i niewątpliwie wspólnie z Niemcami wyznaczają najwyższe standardy w tej i nie tylko tej materii. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Z Holandią to "trochę" przesadziłeś ;)
Nie jestem germanofobem tylko Polakiem. Dlaczego mamy się do kogoś przyrównywać? Nie można działać po swojemu? Ale działać, a nie krzyczeć, że się działa... Tusk tak walczył z kibolami, że nic się nie zmieniło...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Big Lebowski

Tak to prawda. Ani Tusk, ani Kaczyński, Miler, ani żaden inny rząd nie zrobił w tym temacie NIC!!!
Nie zmienia to jednak faktu, że dobre wzorce trzeba czerpać od innych, a nie w nieskończoność działać na zasadzie prób i błędów. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Bo najpierw policja musi zabrać się do pracy, ale oni wolą spisywać babcie za przechodzenie po czerwonym albo samemu robić dym jak są w grupie. Czy tak trudno przejrzeć monitoring?? I zastosować kary indywidualne, a nie zbiorowe? To tylko nawarstwia konflikt, bo cierpią niewinni.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Po trosze tak. Policja ma jednak związane ręce, bo tumany w sejmie nie chcą lub nie potrafią ustanowić restrykcyjnego prawa wobec stadionowych bandytów. Dotyczy to wszystkich ugrupowań rządzących na przestrzeni ćwierćwiecza. Zauważ, że od zawsze wszyscy udają, że nie ma takiego problemu. Gdy coś "urodzi się" to używają górnolotnych haseł o natychmiastowym zrobieniu porządku. Lecz gdy sprawa ucichnie, dalej mają to wszystko głęboko w odbytnicy. Tu widzę największe zaniedbanie. A właściwie permanentny brak reakcji na dziejącą się na naszych oczach chxjnię. I tacy ludzie nami rządzą, wmawiając nam na każdym kroku, że jest bezpiecznie. Teraz jest jeszcze gorzej, bo oprócz zaniedbania obecny rząd daje ciche przyzwolenie na bandytyzm. To jest bowiem Ich potencjalny elektorat. I to jest najbardziej zatrważające. Dlatego nie spodziewam się żadnego zaostrzenia prawa dla stadionowych durniów. Oni teraz jeszcze bardziej się rozwydrzą. Ciągle przypomina mi się B.Kempa mówiąca o jednym z nich per "pan staruch" Qwa szok!
Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Białe Legiony

a na co liczyłeś ?
Że przyjdzie listonosz i czy się należy czy mnie , to ci da ..pare zł ????
Żałosne.
Żyjemy w innych czasach , Państwo już od 25 lat nie jest "opiekunem" , teraz na swoje trzeba zarobić.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Chyba pojxbałeś osobę której odpowiadasz? Ja od państwa niczego oprócz szeroko pojętej demokracji nie wymagam. Jestem samowystarczalny, a na listonosza zawsze ujada mój pies...Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Slaw byd.

Nie można działać po swojemu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Rick Grimes

Bo w Polsce ze wszystkich kibiców chce się zrobić pseudokibiców.
A może to sympatycy PiS wywiesili w odpowiedzi na transparenty jakie były na marszu kod.
Tam nawoływano do zabicia Kaczyńskiego i do spalenia wszystkich pisowców w Auswitch.
Zanim zacznie się komentować pewne sprawy może warto sięgnąć początku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Big Lebowski

Tylko jakiego początku? Wypowiedź jednej kobiety zamieniłeś na olbrzymi transparent KOD-u. No brawo! Bardzo celnie i merytorycznie. Zapewne wszystkie stacje tv łącznie z "narodową" przeoczyły taki łakomy kąsek? Nie do wiary.
W taki oto sposób podwieszasz się pod pisowskie pojmowanie świata. Cxuj, że pierdniesz półprawdę, ważne, że pójdzie w eter i narobi hałasu. Nie czujesz jakie to miałkie i ohydne? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Rick Grimes

Przecież jest dużo tego w internecie jakie tam są hasła, oczywiście tvn Ci tego nie poda.
Nie tylko jedna osoba mówi, że Kaczyńskiego trzeba zabić bądź dokonać zamachu stanu na rząd PiS.
Ile jest wypowiedzi kodowców, że jak nie da się normalnie to siłą trzeba odsunąć PiS.
A dziwne dlaczego taka cisza jest jak TW. Bolek powiedział, że pisowców przez okno trzeba wyrzucać ?
Jakie były komentarze po wypadku Prezydenta Dudy ?. Większość żałowała, że nie zginął.
Niektórym (mam nadzieję, że to się Ciebie nie tyczy) to nie jest już pisofobia a czysty kretynizm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Big Lebowski

Z przykrością stwierdzam, że dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, bo masz mózg zainfekowany pisowską propagandą. Jeśli chcesz to karm się tym gxwnem. Ja kopać się z koniem nie mam zamiaru. Żegnam. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|11)
blokuj
Rick Grimes

Typowy Kodowiec z Ciebie nie ważne jaka jest prawda ale musi być po Twojej stronie.
Same fakty, artykuły komentarze co ci ludzie (kod) wypisują masz podane na tacy ale jak tego nie zauważasz to sorry, nie moja sprawa.
PS. Tak dla przypomnienia to głosowałem na narodowców a nie na PiS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Big Lebowski

Wybacz, że jeszcze tylko ten jeden raz złamię dane słowo i odezwę się do Ciebie.
Ale zmusiłeś mnie poniekąd do tego. Skoro twierdzisz, że zawsze jako typowy(dziękuję) kodowiec muszę mieć rację, to mi wystarczy, że pokażesz mi ten transparent lub transparenty z manifestacji KOD-u mówiące o chęci mordowania pisuarów. No ten lub inny na który się tak wylewnie powoływałeś. Podobno, tak jak pisałeś jest tego w internecie w pip. To pokaż chłopaku. Wówczas przyznam Ci rację.
No pokaż mi ten transparent!!! No bo, jako prawdziwy Polak chyba(?) nie kłamiesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Big Lebowski

Tak jest Tomek. Zapomniałem o katoliku i przede wszystkim prawdziwym wszechpolaku. Teraz tacy z pod sztandarów ONR-ów, oraz Winnickich i Bosaków są elitą naszego społeczeństwa. Qrwa jakiś horror. Przyjedź do mnie z flaszką i uszczypnij mnie, albo nie. Zapal kopniaka. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
czerwiec74

do prawdziwych katolików nie mam nic tylko co to za katolik który poniża znieważa i życzy śmierci drugiemu człowiekowi z naukami Jana Pawła II nie ma nic wspólnego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Marobyd

No tak, ale nie można generalizować i wrzucać wszystkich do jednego wora - wśród ateistów i innowierców też jest wielu łajdaków.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

tylko zauważ że ci "prawdziwi" patrioci napierdzielają Polaków i ci "prawdziwi" chrześcijanie napierdzielają chrześcijan tylko dlatego że mają inne poglądy chyba nie na tym polega patriotyzm i chrześcijaństwo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
nikiStart

To że się napierdzielają to jest normalne Kościół w PL zajmuje się biznesem dostał prawo od pisu do zakupu ziemi więc siedzi cicho i nie przeszkadza tak samo ten imam z Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
nikiStart

Chodzenie na Msze Św. nie oznacza nic wchodzą do kościoła na pusto i wychodzą na pusto a w życiu codziennym zachowują się jak zachowują Polski Katolicyzm kto nie z nami ten przeciwko nam

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Widzę, że masz wgląd w ludzkie dusze, bo wszystkich już znasz i oceniasz - zawsze możesz wybrać Islam, bądź judaizm. Wbrew propagandzie GW żyjemy w wolnym i demokratycznym kraju - miłej niedzieli :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Big Lebowski

W pewnym stopniu tak jest. Świętojebliwi chodzą do kościoła co niedzielę i palcami wytykają tych, którzy tak nie robią. Wystarczy, że jeden z drugim się wyspowiada i już czuje się bosko. A, że na drugi dzień znowu ujada na bliźnich to nic. W końcu za tydzień znowu się wyspowiada. To oczywiście spore uproszczenie sprawy. Jest na szczęście wielu szczerze praktykujących katolików, których rozumiem i bardzo szanuję. Nie sposób jednak nie zauważyć patologii nawet w kościołach, gdzie nie rzadko sam kler daje przykłady do naśladowania. I tak jest wszędzie. W każdej społeczności znajdziesz wartościowe jednostki, jak i aspołeczne. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Marobyd

W 99% Bartek masz rację, z jednym zastrzeżeniem - chodzę do kościoła i nie uważam się za "Świętojebliwego", natomiast staram się szanować innych nawet jeśli ich poglądy są zupełnie różne od moich - zresztą sam wiesz - pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Slaw byd.

W Niemczech na kazdy mecz pilki noznej mozesz isc z cala rodzina i wrocicie wszyscy po meczu do domku bez zadnego problemu,z usmiechem na twarzy,inna bajka.Sylwester natomiast to calkiem inna sprawa,ktora byla wyciszana przez nieudolny rzad Niemiecki.Zapewniam ciebie,ze niechcialbys sie dostac pod kolano Niemieckiego Policjanta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
kibic Polski

Pierwszy przykład z brzegu: "VfB Stuttgart znalazł się w strefie spadkowej, a jego strata do miejsca barażowego wynosi dwa punkty. Fani dopingujący zespół z najzagorzalszego sektora nie wytrzymali i wbiegli na murawę stadionu Mercedes-Benz Areny, by przeprowadzić "rozmowy dyscyplinujące" z piłkarzami. Jak relacjonują świadkowie, przełamane zostały bramy, a boisko szturmowało do tysiąca osób. Nie obyło się bez rękoczynów."

http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/599708/kibice-vfb-stuttgart-wtargneli-na-boisko-doszlo-do-rekoczynow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Big Lebowski

Widziałem. I co z tego? Nie było tam nic nie przyzwoitego. Żadnych rasistowskich haseł. Żadnych gróźb utraty życia, więc o co chodzi? Co to za porównanie? Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Maario

Cyt. Ciebie " szmaty obrażające innych ludzi ".... Domniemując mam Twoje przyzwolenie na nazywanie Ciebie szmatą. To co chłoptasiu napisałeś i w jakim tonie to hipokryzja..."szmato "

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.